Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Nieruchomości w Bielsku-Białej

Zaczęty przez Ronnie, Luty 21, 2010, 07:01:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ronnie

Witam jestem właśnie na etapie zakupu domu, całe życie mieszkałem w bloku i nie wiem jakie niespodzianki mogą mnie czekać jak już nabędę dom i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy jego zakupie. Na razie udało mi się znaleźć interesującą mnie nieruchomość, przez jedną z agencji. Sprawdziłem w jakim stanie jest dach, czy w domu nie czuć wilgocią, jak wyglądają fundamenty, agent posprawdzał dokładnie dokumentację. Ale nie wiem co jeszcze może mnie zaskoczyć. Jeśli macie jakieś sugestie piszcie.

mczay

Możecie z kolei polecić jakąś firmę, która w swojej ofercie ma skup nieruchomości zadłużonych ? Jestem obecnie w trudnej sytuacji finansowej i niestety, zadłużyłam mieszkanie. Obawiam się, że nie będę w stanie go spłacić.

strange

Wracają do zakupu domu to gdybym miała kupować  to na osiedlu Nowe Miasto Jagodno Enklawa we Wrocławiu i to bezpośrednio od dewelopera, dla mnie cena za m2 i koszty mają duże znaczenie bo liczę każdy grosz :)

kalifornia

Nie wiem czy spotkaliście się z firmą http://kupiec-zarzadca.pl/ Ale jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami to naprawdę są perfekcyjni.