Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Akcja odchudzanie

Zaczęty przez kaszka, Czerwiec 08, 2012, 06:47:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

cyganka

Ja bez słodyczy potrafię się obejść, ale tylko wtedy kiedy nie mam nic w domu ;) No i na mieście jest ciężko się czasami powstrzymać przed podjadaniem.
Pomyśl o systemy informatyczne zarządzania, fajne nie?

OlaAlexis80

Musisz jeść 5 posiłków dziennie ale takich nie za duży. Zamiast ziemniaków kasza, chleb tylko razowy i dużo owoców :)
Czy wiesz co to pianka pur? :) Ja wiem :)

olka21

niestety, ale trzeba mieć bardzo silna wolę. i przestrzegać się przed słodyczami i fast foodami. I nie jeść trzy, cztery godziny przed snem :)
Czy interesuje Was transport szwajcaria?

Giulietta

Najlepiej jest się odchudzać wspólnie z kimś, wtedy jest łatwiej o silną wolę :)
Poznaj czytnik kodów kreskowych, a na tym skorzystasz.

wera88

trzeba biegac, po 3-4 razy w tygodniu co najmniej 30min, bo dopiero po takim czasie organizm zaczyna spalac tłuszcz. Wysiłek powinien być mało intensywny, lecz długotrwały!
Świadek Jehowy to taka osoba, która na pytanie: "Jak się czujesz?" odpowiada cytatem z Biblii.
Oferuje  transport do słowacji w tanich cenach.

Optimi

aktywność fizyczna, regularna, dowolna, poza tym zdrowe odżywianie, czyli owoce, warzywa, woda, zboże, kasze, ryby itd i waga sama spadnie - zdrowo i efektywnie:)

Grzegorz

A może spróbujcie poszukać innej metody która będzie pozytywnie wpływać na odchudzanie. Ja na przykład też miałem bardzo duże problemy z rzuceniem wagi bo nie jedzenie słodkości lub jego ograniczenie u mnie absolutnie nie wchodziło w grę, więc postanowiłem poszukać innej metody i tutaj natrafiłem na sesje odchudzające zakupiłem je przez internet i na prawdę działają:) Sami sprawdźcie:)

majka2

To prawda, po zimie stanowczo przydałoby zrzucić się parę kilogramów, macie jakieś ciekawe i skuteczne pomysły?

Tycjan

Pierwsze kroki to więcej ruchu, mniej jedzenia, słodyczy, leniuchowania z browarem w ręku, albo bezą.

Kimono

Tycjan, to wszyscy wiedzą doskonale, ale powiedz co zrobić by to właśnie robić,a nie ograniczać się tylko do samej wiedzy ;)

Ezuja

Zawsze jest czas na ćwiczenia.

mczay

Bardzo dobrze, że dzielicie się doświadczeniami w takich tematach. Co sądzicie o bariatrii? Ostatnio coraz więcej się mówi o chirurgicznych metodach leczenia otyłości. Na stronie: https://klinika-mazan.pl/bariatria/ znalazłem ofertę jednej z klinik, która ma duże doświadczenie w tym temacie. Działają najnowocześniejszymi metodami m.in. takimi jak overstitch.

Daffka

No wiadomo, że dieta i ćwiczenia to taka podstawa.Ale trzeba też pomyśleć o takich zabiegach wyszczuplających jak w ofercie https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ znajdziecie. Laserowe zabiegi pozwalają szybko zgubić centymetry

betka

Odchudzanie to nie jest taka łatwa sprawa :) Warto wiedziec od czego zaczac, zeby wszystko przebiegało jak nalezy https://odchudzanie.medicover.pl/jak-zaczac-odchudzanie-nie-glodzac-sie-skuteczne-sposoby-na-zmiane-nawykow-zywieniowych/ :) przede wszystkim zmiana nawyków zywieniowych i deficyt kaloryczny