Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Wyjazd na narty

Zaczęty przez Garbo, Styczeń 05, 2023, 08:35:39 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Garbo

Gdzie polecacie wyjechać na narty? Co koniecznie trzeba mieć swojego ze sprzętu, a co można wypożyczyć?

Lady

Właściwie wszystko możesz wypożyczyć - tak jest najwygodniej i jeśli jedziesz na narty tylko na kilka dni - to i najtaniej. Ja tak robię od lat. Jedyne co mam swojego to gogle, bo akurat boby lubię mieć własne. W tym roku kupiłam sobie super gogle w sklepie Born On Board - https://www.bornonboard.com/pl/. Jakość świetna, magnetyczne płytki z systemem wysokiego kontrastu - dają niesamowitą frajdę z jazdy. Sklep ma także fajne dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie od kradzieży i zgubienia w cenie gogli one family.

mczay


barka

Jeśli macie swoje narty, to warto je zabrać ze sobą. I tutaj zdecydowanie polecam ofertę Wypożyczalnia boxów. Dzięki nim macie możliwość wynająć specjalne uchwyty samochodowe do przewozu nart.

kalifornia

Jak narty to koniecznie bielizna termoaktywna :) na https://valetta.pl/collections/sport zamówiłam w tym roku i to była najlepsza inwestycja na wyjazd

kaszka

Można praktycznie zawsze wypożyczyć, ale nie wiesz na co tak naprawdę trafisz. Jak masz możliwość to kup i swoje narty i kask. Są możliwości aby bezpiecznie przetransportować sprzęt na miejsce przecież. Co do marki nart to mnóstwo pozytywów słyszałam o Head, i dla amatorów i dla zaawansowanych narciarzy. To połączenie jakości z nowoczesną technologią https://bibiuti.pl/czy-narty-head-nadaja-sie-dla-poczatkujacych/ . Są także dostępne takie narty dla dzieci.