Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Rehabilitacja lecznicza Kraków

Zaczęty przez paulinabb, Maj 15, 2019, 01:34:03 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

paulinabb

Witam, szukam poradni rehabilitacji leczniczej w Krakowie, znajomy polecił mi Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie

cmp.krakow.pl

Czy ktoś korzysta z ich usług?;)

Wilm

#1
Nie znam tego centrum rehabilitacji ale jakiś czas temu uległem kontuzji podczas jazdy na nartach i niestety ale powiedziei mi w jednym ośrodku że pewnie minie kilka lat zanim zacznę jeździć. Postanowiłem się na to nie godzić bo jazda na nartach to dla mnie czysta przyjemnosć.

Leczyłem sie w rehaorthopedica. Ćwiczenia jakie mi zalecili dały efekty bardzo szybko i już kolejnym sezonie jeździłem. Polecam ich!  Tu jest kontakt
http://rehaorthopedica.pl/

Zadra


wilhelmdilthey

Witam wszystkich użytkowników bardzo serdecznie!

Powiem wam, że czasami człowiek musi się wybrać na turnus rehabilitacyjny. Najlepiej jakby miał możliwość w jakąś piękną okoliczność przyrody. Dajmy na to, tak la przykładu tylko tatry. Moim zdaniem taka rehabilitacja połączona z pięknymi krajobrazami to rewelacja. Ostatnio szukałem właśnie czegoś takiego i tym sposobem udało mi się natrafić na https://wojnar.pl/oferty/turnus-rehabilitacyjny-14-dniowy/ . Polecam wam sprawdzić tę opcję we własnym zakresie. Miłego dnia moi drodzy i zdrowia i życzę!

Belamie

Sam niedawno uległem wypadkowi podczas jazdy na rolkach, dlatego wiem, jak ważna w dojściu do pełnej sprawności jest odpowiednia rehabilitacja. Ja korzystałem z usług Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio sonatio.pl/oferta/fizykoterapia . Odpowiednie podejście fizjoterapeutów to podstawa. W gabinetach Sonatio rehabilitanci bardzo dbają o odpowiednie podejście do pacjenta, dzięki czemu praca nad pełnym dojściem do sprawności jest zdecydowanie łatwiejsza. Po urazie nie ma już żadnych śladów, a ja oczywiście wróciłem do tego, co sprawia mi największą frajdę.

Radek89

Z Krakowa niedaleko do Katowic :) a tam jest jedna dobra poradnia ortopedyczna na ul. Kościuszki. Wiem, bo sam korzystałem z ich usług rehabilitacyjnych po wypadku na nartach, a było naprawdę źle. Już myślałem, że nigdy więcej nie nałożę desek, ale dzięki jednemu fajnemu doktorowi stamtąd udało się i jestem całkowicie zdrowy ;D

Jak chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej, sprawdź na stronie https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/  Good luck ;)

zoja80

Urazy kończyn, takie jak złamania czy skręcenia, najczęściej powodują ich ograniczoną ruchomość po zdjęciu usztywnienia. Aby odzyskać pełną sprawność, konieczne są zabiegi rehabilitacyjne. Przyznam szczerze, że było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Kiedyś nie byłem świadoma, że po zdjęciu gipsu będę wymagała zabiegów rehabilitacyjnych. Tutaj warto zajrzeć i poczytać więcej informacji na ten temat https://www.zdrowie.com.pl/jak-dlugo-trwa-proces-rehabilitacji-po-zlamaniu-4818/ .

zoja80

Jeśli tradycyjne formy rehabilitacji nie zdają rezultatu, może warto pomyśleć o nowoczesnym leczeniu, jakim jest terapia osoczem bogatopłytkowym , która polega na wykorzystaniu płytek krwi spreparowanych z krwi pacjenta, które posiadają czynniki wzrostu i stymulują procesy naprawcze tkanek. Warto zajrzeć na stronę tego bloga, gdzie znajdziemy więcej istotnych informacji w tym zakresie https://rehab-gdansk.pl/osocze-bogatoplytkowe-kwas-hialuronowy/ .