Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Rehabilitacja biodra

Zaczęty przez Radek89, Grudzień 06, 2021, 12:46:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radek89

Podpowiecie jakie ćwiczenia są najlepsze w przypadku bolącego biodra ?

Filippe

Ja na biodro ćwiczę z piłką lekarska i mam cały zestaw tych ćwiczeń, ale nie będę ich przecież opisywał ponieważ nie wiadomo jakie są tobie potrzebne :)
Mój zestaw pokazał mi wykwalifikowany fizjoterapeuta wiedząc konkretnie co i gdzie mnie boli więc radzę ci też się od kogoś takiego dowiedzieć.
Jak nie chce ci się lecieć po skierowania, a później czekać na termin to możesz się szybko zdalnie skontaktować z fizjoterapeutą poprzez tą stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Umów się na telefon, wypytaj i będziesz wiedział jak ćwiczyć :)

zoja80

Rehabilitacja jest bardzo ważna i powinna odbyć się jak najszybciej. Im wcześniej zaczniemy odpowiednie ćwiczenia, tym większa jest szansa na powrót do pełnej sprawności. Niestety, ale na Narodowy Fundusz zdrowia są długie kolejki, dlatego ze swojej strony mogę polecić prywatny gabinet fizjoterapii. Tutaj zostawiam na niego namiar https://www.pomorskiefirmy.pl/rehab-gdansk-gdynia-sopot-centrum-rehabilitacyjne/ .

barka

Czujecie również przeskakiwanie w biodrze ? Jeśli tak,to nie ma na co czekać - rehabilitacja jest tutaj jak najbardziej wskazana i z własnego doświadczenia wiem, ze im szybciej się tym zajmiecie - tym lepiej.

mczay