Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Badanie słuchu - kiedy warto wykonać?

Zaczęty przez Zadra, Listopad 20, 2019, 02:44:40 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Ostatnio byłem na basenie, zatkałem sobie lekko ucho. Niby już tam nic nie  ma - ale lekko zatkane ucho nadal mam i w związku z tym problemy ze słuchem. Gdzie mozna wykonać badanie słuchu oraz ile może to kosztować?

Ryan

Słuch, to niezwykle istotny narząd. Wyobrażacie sobie możliwość pracy bez słuchu, albo z ograniczonym słuchem? No właśnie, ciężko by było. Dlatego mój wniosek - o słuch trzeba dbać. Jeżeli pojawią się jakieś problemy, to obowiązkowo trzeba się udać do laryngologa. Trzeba oczyścić uszy z nadmiaru woskowiny, która jest jedną z przyczyn powstawania korków woskowych ograniczających słuch.
Polecam jeszcze zapoznać się z http://medison.info.pl/kiedy-warto-wykonac-badanie-sluchu/
Artykuł w którym tematyka ta została trochę szerzej opisana.

zoja80

Niedawno miałam okazje badać swój słuch z  racji, że zauważyłam u siebie z nim problem. Mianowicie słyszę wszystkie dźwięki, jednak nie wszystko jestem w stanie zrozumieć, co utrudniało mi codzienne funkcjonowanie. To skłoniło mnie do takiego badania, na którym wyszło, że ze słuchem jest wszystko dobrze . Osoba wykonujące badania zaleciała mi kontrolną wizytę u laryngologa, na którą umówiłam się do https://derm-al.pl/pl/medycyna-specjalistyczna/laryngologia .