Portal z Pracą i Ogłoszeniami drobnymi czyli Praca i ogłoszenia za darmo.

Zaczęty przez buz, Listopad 19, 2011, 03:09:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

buz


jamie


pierniczka

Ja korzystałam z pracuj.pl. Sporo tam ofert, ale teraz jest chyba jeszcze kilka dużych, innych serwisow.

Gorbatshov

Serwisów jest wiele, jednak czasami na początku ważniejsze jest to, jakiej pracy chce się szukać. Dużo osób marzy o pracy za biurkiem, a ona wcale nie jest tak piękna, jak się wydaje. Czasami lepiej jest wybrać inny zawód. Przykładowo taki spawacz - nie dość, że dobrze zarobi, to i praca daje możliwości rozwoju. Na stronie: http://glos24.pl/glos24/krakow/wiadomosci/item/10766-jakie-uprawnienia-powinien-miec-spawacz-aby-szybko-znalezc-dobra-prace-dla-spawacza-w-krakowie macie więcej szczegółowych informacji na ten temat.

wilhelmdilthey

A znacie może jakieś ciekawe firmy z branży IT? Moja znajoma chciałaby zacząć swoją karierę właśnie w takiej działce i zastanawia się, gdzie na dobry początek znalazłaby przyjazne, otwarte i pomocne miejsce :). Dużo dobrego słyszałem o firmie, o której informacje można tutaj znaleźć: https://medium.com/itmagination . Jeden z moich znajomych tam już pracuje i naprawdę sobie ceni tamtejszą atmosferę, nie wspominając już nawet o zarobkach, bo powodzi mu się naprawdę dobrze :).

zoja80

A czy ktoś z was wie coś może na temat budownictwa? A dokładnie szukam informacji na temat budowy osiedla na terenie poprzemysłowym. Znalazłam taki artykuł na ten temat https://www.budownictwo.org/artykuly/szczegoly/70022_budowa-osiedla-na-terenie-poprzemyslowym-o-czym-nalezy-pamietac i zastanawiam się czy jest coś jeszcze o czym powinnam wiedzieć. Jeżeli macie jakeś dodatkowe informacje i mielibyście ochotę się nimi podzielić, to byłabym bardzo wdzięczna.

zoja80

Szybkie i skuteczne uzupełnienie braków kadrowych jest kluczowe dla płynności działania firmy i utrzymania efektywności operacyjnej. Sporządź szczegółowy opis stanowiska, określając kluczowe umiejętności, doświadczenie i kompetencje wymagane do efektywnego wykonywania pracy. Zdefiniuj krótkie i długoterminowe cele dla nowego pracownika, aby pomóc w skierowaniu rekrutacji na osoby, które najlepiej pasują do potrzeb firmy. Skróć czas rekrutacji poprzez efektywne korzystanie z różnych kanałów rekrutacyjnych, takich jak platformy online, sieci społecznościowe, agencje pracy tymczasowej czy programy poleceń pracowników. Ustal jasny proces rekrutacyjny, eliminując zbędne etapy i umożliwiając szybką ocenę kandydatów. https://workafford.pl/jak-szybko-i-skutecznie-uzupelnic-braki-kadrowe/