www.youthforum.pl - forum młodzieżowe

Zaczęty przez Masek, Grudzień 30, 2010, 11:09:48 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Masek

Witam lub bardziej młodzieżowo elo ! :)

Przedstawiam Tobie forum młodzieżowe, na którym możesz porozmawiać z nami na każdy temat. U nas nie ma tematów tabu. Forum założyliśmy właśnie dlatego, że sami jesteśmy nastolatkami (trochę starszymi) i w różnych okresach życia potrzebowaliśmy właśnie wsparcia, porad bądź też zwykłego wylania swoich żali. Na stronie można podyskutować nie tylko o problemach, lecz grach, rozrywce, życiu codziennym i o wielu innych sprawach.
Wbijaj - http://youthforum.pl/

Masek

YouthForum.pl Konkurs #1

Zapraszamy do udziału w pierwszym konkursie organizowanym przez nasze forum młodzieżowe, YouthForum.pl. Konkurs polega na napisaniu 100 postów do końca stycznia 2011r. Wszystkie osoby, które do dnia 31 stycznia 2011r. do godziny 23:59 będą miały na swoim koncie ponad 100 postów będą brały udział w losowaniu. Do losowania dojdzie tylko w przypadku, gdy więcej niż jedna osoba będzie miała określoną liczbę postów na swoim koncie.
       
Zasady:
  • Do konkursu nie trzeba się zgłaszać, lecz nagrody można nie przyjąć, w takim przypadku odbędzie się następne losowanie lub/oraz przedłużenie terminu konkursu.
  • Użytkownicy, którzy mają więcej niż 2 ostrzeżenia nie będą brani pod uwage.
  • Każdy może zwiększyć swoją szanse na wygranie poprzez napisanie 200,300,400... itd. postów. Użytkownik, który napisze 4 razy więcej postów niż 100, czyli 400 będzie miał 4 razy większą szanse na wygranie.
  • Wygraną kwotę możesz otrzymać w wybrany przez siebie sposób. Może być to przelew, wysłanie listem poprzez poczte polską lub kupienie jakiejś nagrody o wartości nie przekraczającej wygranej kwoty. W gre nie wchodzi tylko odbiór osobisty.
  • W konkursie nie biorze udziału ekipa forum (administratorzy, moderatorzy).
Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie. Wszystkie sporne sytuacje będą rozstrzygane na korzyść administratora.

zoja80

Podcast Ponad Horyzont to rozmowy ze stypendystkami i stypendystami Programu Horyzonty, którzy po ukończeniu szkoły podstawowej podjęli decyzję o zamieszkaniu i nauce w dużym mieście. Audycje prowadzi Andrzej Piękoś, koordynator pracujący na co dzień z młodzieżą uczącą się w Warszawie. Jego rozmowy z młodymi pokazują, co jest ważne w takich spotkaniach: uważne słuchanie, atmosfera oraz wykreowanie swobodnej przestrzeni na wypowiedź. Warto posłuchać choć fragmentu jednej z takich rozmów, by przekonać się, że młody człowiek naprawdę ma ochotę na rzeczową rozmowę o sobie i snuje przy tym wartościowe refleksje o świecie, w którym wszyscy żyjemy. Polecam https://efc.edu.pl/aktualnosc/blizej-szkoly-dajmy-mlodym-glos