Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Sklep z podłogami

Zaczęty przez Hanso, Kwiecień 23, 2013, 03:58:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hanso

Zapraszam do sklepu z podłogami - sam sprawdziłem zamawiałem już 3 podłogi i wszystko ok :)
Ostatnio wyczaiłem, że podłoga barlinecka bardzo tanio w tym sklepie :)
Jeśli masz problemy z długami to przeczytaj o tym jak wyjść z długów na tym forum - praktyczne i skuteczne porady w oddłużaniu.

szwagier

dość ciekawie prezentuje się ten sklep.

seven

#2
A tak przy okazji tematu o podłogach jestem ciekaw waszych pomysłów w zakresie wyboru podłogi do salonu. Interesuje mnie wystrój, który współgra się dobrze z podłogą na tarasie. Chodzi mi o taką kolekcję, którą można wybrać zarówno na taras jak i do salonu. Myślałem ostatnio o płytkach ceramicznych. W firmie Paradyż są np. takie kolekcje http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon

Ogólnie sam wygląd płytek mnie nie pociąga, po prostu jak na nie patrze wydaje mi się zimno :) Ale znalazłem taką kolekcję, która z wyglądu przypomina parkiet:Oczywiście nie jest to parkiet, a tylko jego imitacja. Są to specjalne płytki do salonu i na taras. I właśnie tego typu wzornictwo i technologia mnie zainteresowały.

Jestem ciekawy jakie wy macie pomysły odnośnie wykończenia podłogi w salonie i na tarasie. Czekam na wasze odpowiedzi i inspiracje :)

ciri

W sumie jest wiele opcji co można by położyć na podłogę w salonie. Może z nimi https://wykladziny-warszawa.pl/ się skontaktujesz? Oferują darmowe doradztwo więc przedstawią ci możliwe najlepsze rozwiązania. Jak się na coś zdecydujesz to także podłogę zamontują

zoja80

Firma Parador https://eurodom.com.pl/portfolio/parador/ to znany producent podłóg, oferujący szeroki wybór produktów w tym laminowanych, drewnianych, winylowych i akcesoriów. Ich produkty charakteryzują się estetyką, trwałością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak zintegrowane systemy montażu. Strona internetowa firmy jest łatwa w nawigacji i oferuje przydatne informacje o każdym produkcie.