Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Rolety na okna

Zaczęty przez Zadra, Lipiec 29, 2019, 08:52:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Jakie macie rolety na oknach?

Polecacie dzień noc? Pytam bo się nad nimi zastanawiam :)

Wilm

#1
Polecam takie rolety, mam w całym mieszkaniu i jestem zadowolony. Wyglądają dobrze, poza tym mozna dostosować ilość światła jaka wpada do pomieszczenia.
Warto jest jednak zwrócić uwagę, gdzie zamontowany zostanie telewizor.  Szczególnie jesli roleta będzie znajdowała sie w pokoju dziennym. Jeśli będzie się ona znajdował naprzeciw okna, warto wówczas zadbać o to, by rolety były ciemne lub, by nie przepuszczały zbyt dużej ilości światła.

Zamawialem w lokalnej firmie w Łodzi, dobrze je wykonali.  http://medea.net.pl/rolety-dzien-noc.php Daje kontakt.

ciri

Zdecydowanie trzeba korzystać z usług firm, które oferują najwyższą jakość i ja z mojej strony polecam rolety kraków https://www.roltis.pl/ . Namiar mam od koleżanki, która zakładała niedawno rolety i bardzo sobie chwali współpracę

inera

Jeszcze zerknijcie sobie na ofertę https://toma24.pl/ , tutaj takze dostepne są rolety, ponadto parapety i inne dodatki do okien. Wybór jest szeroki i ceny są konkurencyjne

mczay

Fajnym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne na okna. Coraz więcej osób się na takie decyduje i warto moim zdaniem. Tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/kolor-okien-jak-dopasowac-okna-do-stylu-wnetrza macie poradnik jak dobierać okna do wnętrz też.