Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Fotografia, sceneria

Zaczęty przez lavenderspring, Styczeń 07, 2010, 06:51:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

lavenderspring

Witam!
Czy ktoś z Was zna miejsca w Krakowie, opuszczone, stare, kotłownie, fabryki, domy, kamienice, itp.? Chodzi mi o miejsca dostępne dla każdego, do których można bez problemu dojść i nie obawiać się przyjazdu policji ;)
Chcę zrobić klimatyczną sesję, dlatego będę bardzo wdzięczna, za każdą propozycję :)
Z góry dziękuję !

zoja80

Najważniejszym zadaniem każdego aparatu fotograficznego czy kamery jest uwiecznianie wspomnień. W zależności od indywidualnych potrzeb na rynku dostępny jest szeroki wybór najróżniejszych rodzajów kamer, jednak zdecydowanie sprzętem, który ma do zaoferowania najszerszą perspektywę obrazu i masę ciekawych możliwości jest właśnie dron. Oprócz samych kamer czy aparatów ogromna rolę pełnia akcesoria, których wybór jest niemniejszy niż w przypadku kamer. Możesz spojrzeć na ofertę https://flystore.pl/Drony-DJI

zoja80

Jeszcze w temacie sesji dla kogoś, kto szuka wskazówek technicznych, chciałam podesłać artykuł o stacjach zasilania. https://megadron.pl/pl/blog/stacja-zasilania-co-to-jest-jak-dziala-plusy-i-minusy-1637759901.html Jednym z głównych atutów stacji zasilania jest jej trwałość i wydajność. Oczywiście, tak jak każdy akumulator, stacje zasilania tracą pojemność z czasem, ale ich wydajność na ogół jest na naprawdę wysokim poziomie. Warto zwrócić uwagę na model, który pozwala na szybkie ładowanie, co jest istotne w sytuacjach, gdy potrzebujemy natychmiastowej energii.