Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

ubezpieczenie AC

Zaczęty przez wilhelmdilthey, Wrzesień 17, 2020, 02:20:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wilhelmdilthey

Witam serdecznie! Chciałbym poruszyć na tym forum nowy temat, bo jeszcze takowego nie miałem okazji tutaj widzieć. Przymierzam się do zmiany auta, a co za tym idzie, będę potrzebował ubezpieczenia. Tym razem chciałbym postawić również na ubezpieczenie AC. Myślałem wstępnie o https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ac-pelne/ tej ofercie. Macie może jakieś doświadczenia w tej kwestii? Może jesteście w stanie coś polecić? Z góry dziękuję za każdą przydatną wiadomość i sugestię. Miłego dnia moi drodzy forumowicze!

wlodd


mczay

Ja ci powiem że dobrą ofertę na ubezpieczenie mój ojciec dostał tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/samochod/ u tego ubezpieczyciela jakiś czas temu. Nie było problemów z wypłatą odszkodowania, także są rzetelni i profesjonalni.

inera

Jeśli szukasz ubezpieczenia samochodowego to  polecam https://inszury.pl/. Szybko i wygodnie porównasz wiele polis OC, AC i NNW. Ponadto przyjazny dla użytkownika interfejs i przejrzyste informacje sprawiają, że każdy sobie poradzi z zakupem polisy online