Możecie polecić firmę sprowadzającą samochody z USA

Zaczęty przez Maciuszek78, Listopad 29, 2021, 09:46:06 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Czy sprowadzanie auta ze Stanów obecnie będzie miało sens? Warto się na to decydować czy raczej w praktyce perspektywy są marne? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane i ewentualnie możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i po jaką ewentualnie firmę będzie warto sięgać jeśli chodzi o takie auta ze Stanów sprawdzane. Jeśli już to brać to zależałoby mi, żeby ktoś ten temat kompleksowo obsługiwał

Depta77

Ja sprowadziłem auto za pośrednictwem www.amer-pol.com. Ogólnie obsługa na poziomie, kontakt bardzo dobry, ale niestety w trakcie transportu coś w kontenerze poszło nie tak i bok zderzaka wgnieciony, drzwi też trzeba było poprawić więc niestety tylko 3 gwiazdki, plus za to, że zadziałało tutaj ubezpieczenie i koszty tych napraw były pokrywane, no ale jednak trzeba było to zrobić i to minus.

barka

Bez względu na to jaki samochod posiadacie - musicie wiedzieć, jak wlewać olej silnikowy. Świetny poradnik na ten temat znajdziecie tutaj; https://wlejolej.pl/ Jestem pewna, ze zainteresuje was tak mocno, jak mnie.