Gdzie szybko sprzedać samochód

Zaczęty przez Depta77, Luty 10, 2021, 01:37:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Jakoś nie idzie mi samodzielna sprzedaż samochodu i realnie zastanawiam się nad współpracą ze skupem. Najlepiej coś w Warszawie , jak macie dobre kontakty. Czy taki model sprzedaży auta się waszym zdaniem opłaca?

kosek14

Jak chcesz szybko sprzedać samochód za gotówkę i to bez żadnego stresu i dodatkowych formalności to proponuję kontakt z nimi https://najlepszyskupaut.pl/ . Co ciekawe możesz również wymienić auto, bo przy tym skupie działa jednocześnie komis. Fajna działalność dla ludzi zmotoryzowanych.

zoja80

Nie wiem gdzie, warto sprzedać samochód, jednak jeśli chodzi o kupno samochodu, to polecam stronę tego dealera autoryzowanego salonu, gdzie znajdziecie takie marki jak Hyundai, Mitsubishi, Dacia czy Renault https://www.autocentrumlis.pl . Uważam, że warto, jest kupić samochód w sprawdzonym miejscu, z racji, że jest to bardzo kosztowna sprawa. Myślę, że czasem dobrze jest rozważyć kupno auta używanego.

mczay

Jak chcesz szybko auto sprzedać to wystaw je w internecie na ogłoszenie albo do komisu daj. A jak już sprzedasz i nowe będziesz mieć to tutaj https://www.compensa.pl/ polecam wykupić ubezpieczenie bo mają najlepsze oferty.

tok

Ostatnio natrafiłem na świetny artykuł, który pomógł mi ze sprzadażą mojego starego auta. Polceam zerknąć: https://maski.com.pl/jak-sprzedac-samochod/

barka

Skoro o samochodach mowa, to czym powinnam się sugerować wybierając nowy akumulator? Macie jakieś wskazówki? Mnie udało się znaleźć stronę w sieci dobierz akumulator Dajcie znać, czy ktoś z was, miał okazję z niej korzystać?