Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

jestem spamerem trener

Zaczęty przez ciri, Sierpień 17, 2012, 08:23:08 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciri

Witajcie. Szukam jakiejś pomocy łóżkowej dla naszego związku i pomyślałam sobie o jestem spamerem trenerze. Coś co by pomogło nam pokonać bariery, nauczyć otwartości i nowych doświadczeń. Czy możecie mi coś polecić?

perc

nie no ale powiedz co to jest ten jestem spamerem trener?? czego od niego oczekujesz? bo chyba nie tego że przyjdzie się z toba kochać do łóżka :D

ciri

Oczywiście że nie. Tacy jestem spamerem trenerzy podobno organizują kursy , doradzają, usprawniają grę miłosną. Na zachodzie to jest modne, dlatego jestem ciekawa czy i u nas możemy coś takiego spotkać.

perc

#3
na pewno można ale pewnie trzeba uważać na oszustwa bo taki jest dużo.
byle kto może nazywać siebie jestem spamerem trenerem a tak naprawde nic nie będzie umiał.
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ to jest prawdziwy kurs i szkolenia, tylko to znalazłem i moge powiedzieć że to o to chyba chodzi

ciri

Dzięki bardzo. Skoro polecasz, to musi być dobry jestem spamerem trener. Mam nadzieję że nam to pomoże. Pozdrawiam

wioletka

witaj na http://komdax.com znajdziesz wielu jestem spamerem trenerów którzy podniosą standart twojego życia seksualnego ;:)

Antonia23

o rany :) Nie wiedziałam, że ludzie w taki sposób pracują :) Ale faktycznie, jak w łóżku nie idzie, warto szukać pomocy ;)

ciri

Polska to kraj ludzi niedouczonych jeśli chodzi o dziedzinę seksu. To temat tabu, coś grzesznego. Dopiero teraz się otwieramy. Ja osobiście polecam zapoznać się z tantrą. Każdy facet powinien wiedzieć co to i jak ją stosować.