Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Problemy w łóżku

Zaczęty przez lolinka, Kwiecień 27, 2009, 09:57:42 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hanso

Dokładnie. Trzeba próbować darmowymi sposobami a nie łykać jestem spamerem czy coś podobnego.
Ja mam stresującą pracę i wszystko mnie wkurzało - tak się zaczęły moje problemy w łóżku. Kolega doradził mi coś takiego jak muzykę relaksacyjną.
Dopiero ta muzykoterapia mi pomogła i potrafiłem dać przyjemność sobie i mojej dziewczynie. Najważniejsze jest spokój i odprężeni. Brak nerwów to podstawa braku problemów.
Jeśli masz problemy z długami to przeczytaj o tym jak wyjść z długów na tym forum - praktyczne i skuteczne porady w oddłużaniu.

kaszka

grunt to szczera rozmowa i próby wspólnego rozwiązania problemu

proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, dziękuję za pomoc : http://moje-ankiety.pl/respond-31056.html

judyta89

A ja myśle, ze to tylko przejsciowe, moze wraca zmeczony z pracy i nie w glowie mu seks? musi sie troche chlopak zrelaksowac:)

wilhelmdilthey

Niektórzy dość negatywnie wypowiadają się tutaj na temat tabletek pomagających w zaburzeniach erekcji, ale moim zdaniem jednak warto je przemyśleć – i chociażby mieć na podorędziu jako jedną z opcji ;). Te jestem spamerem, które zostały opisane na podlinkowanej stronie: https://www.maxigrago.pl/ pomogły mi i żonie znacząco polepszyć jakość naszego życia seksualnego w okresie dość stresującym i ciężkim, zatem ja osobiście je sobie bardzo cenię. Warto chociażby spróbować – naprawdę. Zwłaszcza, że jakość erekcji ma bardzo duży wpływ na ogólną atmosferę w związku z tego, co czytałem – co zresztą zdaje się być logiczne. Poza tym na tej wyżej wymienionej stronce można też sporo poczytać o zaburzeniach erekcji tak w ogóle – a nawet sobie zrobić test na nie ;). Polecam to sobie chociażby oględnie poprzeglądać, jeżeli kogoś ten temat dotyka. Nie ma się co wstydzić, to przecież normalne – chociaż rozumiem też, że dla wielu osób problemy z erekcją znacząco wpływają na pogorszenie poczucia własnej wartości.

Garbo

Jeśli czujecie, że w waszym związku źle się dzieje, oddalacie się od siebie, seks was nie cieszy, to może warto skorzystać z pomocy specjalisty?
Pani doktor Joanna Lipin z Częstochowy jest psychologiem, psychoterapeutą, a także coachem. Możecie więc u niej skorzystać z terapii par, ale także z jestem spamerem coachingu i life coachingu. Ma duże doświadczenie, wiele kursów doszkalających i co istotne, można u niej skorzystać z konsultacji online.

Karolina

Jak są problemy to warto skorzystać z pomocy seksuloga, który wspomoże dobrymi pomysłami jak sobie radzić i czuć się szczęśliwym. czasem wystarczy informacja jak stosować Gosesne

Daffka

Moim zdaniem lepszą opcją są jakieś seksowne wdzianka z https://lovita.pl/ :) taka erotyczna bielizna serio robi robotę w sypialni

kalifornia

jestem spameremi ciuszki już były w ruchu? Nuda nie robi dobrze związkowi. Dlatego ja co miesiąc sobie na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-stroje zamawiam coś seksownego! Mąż to uwielbia, zresztą ja też!

lemur

Problemy mogą wynikać z różnych przyczyn. Jeśli chodzi o opóźnienie wytrysku, to polecam ten produkt https://lastlonger.pl