Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Seks na różne sposoby

Zaczęty przez PabloPicasso, Lipiec 14, 2013, 09:07:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

PabloPicasso

Uprawialiście kiedyś seks w jakichś nietypowych miejscach, np. w samochodzie? Co myślicie o miłości w miejscach publicznych?

kryska4

Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego. Para nie ma jak się kochać w domu, bo zapewne wstydzą się przy rodzinie to szukają innych miejsc. Mimo wszystko już kilka przypadków mogłabym wymienić, kiedy wraz ze znajomymi "nakryliśmy" bądź widzieliśmy gdzie się parka była bardzo sobą zajęta, że nawet nas nie zauwazyła. Jak planować taki plenerowy seks to już lepiej samochodem pojechać gdzieś w odludne miejsce. ;)

PabloPicasso

Czasem nawet w takim odludnym miejscu zdarzają się niespodzianki ;). Samochód jest o tyle bezpiecznym miejscem, że w każdej chwili możemy przemieścić się gdzieś dalej. Czytałem niedawno ciekawy artykuł o tym, jak wiele pozycji seksualnych mozna wykorzystać w samochodzie.

kaszka

wow, dzięki za ten artykuł :) lubię seks w samochodzie, jak dla mnie jest ciekawie i nawet wygodnie, a jak ma się skrzypiące łóżko i rodziców za ścianą to to bardzo dobre rozwiązanie :)

kryska4

Ja nigdy nie miałam okazji kochać się w samochodzie, chyba dlatego, że ani ja ani mój partner nie posiadamy samochodu. Kiedyś może będziemy mieli okazję popraktykować. Ciekawe są pozycje w samochodzie, nie przypuszczałabym, że aż tyle. ;p Spodobał mi się ten artykuł i pokaże go chłopakowi.

barka

Jak nie chcesz się ograniczać w seksie i lubisz czystą przyjemność, to koniecznie musisz zajrzeć na stronę escort.pl Nigdzie indziej nie znajdziesz tylu fajnych kobiet chętnych na seks spotkania. Jak to mówią, dla każdego coś dobrego - bo są i młode dziewczyny, i te dojarzałe. Dla mnie klasa.

betka

A lubicie zabawki erotyczne? jesli tak, to warto sobie zajrzec na sklep Superlove, wlasnie niedawno od nich zamawialam :d maz mega zadowolony

Rywall

Urozmaiceniem będą też na pewno różne gadżety. Tutaj https://jestem spameremshop112.pl/372-rotacyjny-stymulator-prostaty-z-wibracjami.html zerknijcie sobie na różne. Warto eksperymentować w łóżku by nie wkradła się nuda, bo wtedy to już naprawdę robi się problem. W każdym związku seks jest bardzo ważny i trzeba się przykładać, żeby ta iskra między partnerami nie gasła.

Daffka

Czasami pomagają różne gadżety, powiew świeżości w sypialni po prostu. Na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-stroje masz ogromny wybór strojów erotycznych. może się na coś skusisz?

kalifornia

Na pewno warto się otworzyć na nowe rzeczy Smile na przykład na https://lovita.pl/ macie super bieliznę erotyczną. Jak dla mnie warto zainwestować w parę setów na próbę

lemur

I dobrze, bo nie ma nic gorszego od rutyny w łóżku. Ja lubię też raz na jakiś czas skorzystać z jakichś gadżetów. Kupiłam ostatnio taki https://www.deepfantasy.pl/ z ruchomą główką.