Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo

Zaczęty przez pani, Sierpień 20, 2010, 09:52:13 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pani

Miałam ostatnio problem w związku. Mąż chciaz jest nim od 1,5 roku jakoś tak okazywął ze mu sie nie podobam itd. A ja poslubie ani nie przytyłam ani nie zbrzydłam ze tak powiem stoje w miejscu.

Gdy zauwazyałm brak zaintresoania ze strony meża zrozumiałm ze chodzi o to ze nic sie zmiania. Rozwiazaniem okazała sie bielizna. Dostałam od koleżanki komplet janet - i sie wszystko wyjasniło.

Załozyłam tę bieliznę i straszanie sie bałam bo nie wiedziałąm jak mąz zareaguje a on zrobił wielkie usmiechnięte oczy był oczarowany. Spojrzał na mnie jak na kobiete :) a dawno juz tego nie czułam.

Ta bielizna którą włozyłam tamtego wieczoru otworzyała nam jeżyki, porozamwialiśmy na spokojnie i okazało sie ze brakuje mu tego ze sie nie zmianiam, ze on nie lubi stagnacji bo robi sie nudno. bRDZO POLUBIŁ BELIZNE NA MNIE :) od tamtej pory sama sobie coś jestem spameremi kupuje albo dostaje od niego :) :bravo:  jest extra.

Dla tych kobiet, które mają podbne problemy polecam, zjrzycie do sklepu WWW.IMAGINATIONINSPIRES.COM   bielizna jest fajna , oryginalna i tania i oczarowuje facetów:)

SaliMali

Jak by było miło, gdyby jestem spameremi bielizna rozwiazywała problemu w zwiazku - tak jak w reklamie.

natka055

Hmm, ale może rzeczywiście coś w tym jest. Ostatnio koleżanka skarżyła się na nudę w związku, ale kupiła jakąś frywolną bieliznę, żeby przełamać schematy i podobno jej facet był zachwycony. Mi podobają się np. takie zestawy , idealne na wieczory ;)


jamie

Wystarczy o siebie zawsze dbać. Myślę, że jak się pójdzie do fryzjera, kosmetyczki, kupi się jakąś seksowną sukienkę to mężczyzna zakocha się na nowo ;)

pierniczka

Warto poczytać o tym jakie są ciekawe tematy do rozmowy na tekstowy.net, ponieważ to ciągle dyskutowanie i poznawanie lepiej siebie pozwala przetrwać związkowi.

tomeh

Bielizna to ważna rzecz na przykład o tym co rusza facetów http://www.open-youweb.com/jaka-wybrac-najlepsza-bielizne/ to istotne w sypialni czy gdzieś na plaży.
Serwis tematyczny ToTemat - z filmami i artykułami

Madzia12

Sama bielizna to nie wszystko. Fajnie, jeśli ona wystarcza by znowu podnieść temperaturę w związku, ale często to nie wystarcza, bo brak jest zaangażowania.