Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Film Uwodziciele

Zaczęty przez kaszka, Styczeń 26, 2012, 01:20:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaszka

hej, wiecie może gdzie mogę obejrzeć ten film i co mniej więcej w nim jest? wiem, że to dokument o szkole uwodzenia, chyba jedynej w Polsce, chciałabym się dowiedzieć kto i gdzie ją prowadzi, może udostępnia jakieś materiały.

krol

hej, też słysząłam o tym filmie, tak do dokument, prowadzi go taki koleś łysy chyba, nie mam pojęcia gdzie go obejrzeć. trzeba poszukać w sieci, napewno coś będzie.

hola

co wy gadacie? coś takiego w ogóle istnieje? a działa to chociaż tak jak powinno? wiecie coś na ten temat? może warto spróbować? mam nadzieję że pojawi się ktoś to miał z tą szkołą do czynienia :)

kryska4

Też mnie to dziwi,że takie coś może być.. ale widocznie jest. Niedoinformowanych mężczyzn się uczy jak się podrywa kobiety. Nikt nikomu nie zabroni nawet takich rzeczy się uczyć. Dobrze,że mój facet nie używał jakiś sztuczek tylko zaczęlismy się poznawać od koleżeństwa. ;P Bo nie poleciałabym na jakiś cytat albo hasełko z filmu o podrywaniu.

joannamak

chyba wiem o jaki film Ci chodzi, widzialem zwiastun kiedys na youtube, jak znajde to Ci podesle.

PabloPicasso

#5
Tez go usilnie szukam, ale nigdzie nie moge znaleźć. On w ogóle leciał kiedykolwiek w tv?
Czytałem o nim w necie, ale jakoś nigdzie nie napisali, gdzie go mozna zobaczyć, tu do poczytania, gdyby ktoś chciał - Uwodziciele

kitka777

To musi być szkoła uwodzenia prowadzona przez Marcina Szabelskiego,mieści się ona w Warszawie.I tam też odbywają się specjalne kursy dla par i nie tylko.W telewizji widziałam wypowiedź tego Pana i muszę powiedzieć,że zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

adamki

Ktoś już mi cos mówił  o tej szkole uwodzenia. Nawet odwiedziłem stronę  marcinszabelski.pl/ i miałem ochotę się zapisać ale jakoś miałem  obawy czy to rzeczywiście działa. Czy możecie napisać dokładnie czego się można tam nauczyć i jak wygląda taki kurs?

kaszka

adamki skorzytaj to nam dopiero opiszesz efekty :) mi też to w miarę fajnie wygląda, znam kilku facetów których na taki kurs bym wysłała, jednemu nawet bym zasponsorowała jakby to uwolniło mnie od żenujących zalotów...