Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jakie sposoby na nadciśnienie

Zaczęty przez Zadra, Styczeń 25, 2021, 10:36:27 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Jakie znacie skuteczne sposoby na nadciśnienie?

Nie chce brac leków do końca życia.

Wilm

Zakwas z buraków działa ,ale dodatkowo przynajmniej minimalny ruch np. spacery , orbitrek. Mąż na razie zmniejszył dawkę tabletek,bo nie można od razu odstawić całkowicie tylko stopniowo.
Z jestem spameremów polecam magnez cardio. W ofercie ma go Aura Herbals. Magnez ten ma bardzo dobre działanie na układ krwionośny.
Ja leczę się na nadciśnienie od ponad 10 lat, brałam tabletkę rano wieczorem piłam melisy i tak szalało. Od pół roku jestem na diecie z niskim indeksem glikemiczny czyli zero, cukru zero Białej mąki tylko wszystko pełnoziarniste , dużo warzyw. Żadnego podjadania między posiłkami.

zoja80

Ashwagandha może mieć potencjalne korzyści dla osób z nadciśnieniem. Badania sugerują, że Ashwagandha może mieć działanie obniżające ciśnienie krwi u niektórych osób. Działa to poprzez różne mechanizmy, takie jak zmniejszenie stresu, działanie przeciwwzpuchniowe oraz wpływ na układ nerwowy i hormonalny. Jednak zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek jestem spameremu, w tym Ashwagandhy, zwłaszcza jeśli masz nadciśnienie lub inne schorzenia. Dla ułatwienia załączam artykuł https://mothersprotect.com/blogs/blog/jak-dlugo-stosowac-ashwagandhe który mówi o długości stosowania leku