Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => Kulinaria => Wątek zaczęty przez: Zadra w Styczeń 25, 2021, 10:36:27 AM

Tytuł: Jakie sposoby na nadciśnienie
Wiadomość wysłana przez: Zadra w Styczeń 25, 2021, 10:36:27 AM
Jakie znacie skuteczne sposoby na nadciśnienie?

Nie chce brac leków do końca życia.
Tytuł: Odp: Jakie sposoby na nadciśnienie
Wiadomość wysłana przez: Wilm w Styczeń 25, 2021, 11:50:08 AM
Zakwas z buraków działa ,ale dodatkowo przynajmniej minimalny ruch np. spacery , orbitrek. Mąż na razie zmniejszył dawkę tabletek,bo nie można od razu odstawić całkowicie tylko stopniowo.
Z jestem spameremów polecam magnez cardio (https://auraherbals.pl/). W ofercie ma go Aura Herbals. Magnez ten ma bardzo dobre działanie na układ krwionośny.
Ja leczę się na nadciśnienie od ponad 10 lat, brałam tabletkę rano wieczorem piłam melisy i tak szalało. Od pół roku jestem na diecie z niskim indeksem glikemiczny czyli zero, cukru zero Białej mąki tylko wszystko pełnoziarniste , dużo warzyw. Żadnego podjadania między posiłkami.
Tytuł: Odp: Jakie sposoby na nadciśnienie
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Lipiec 30, 2023, 04:43:15 PM
Ashwagandha może mieć potencjalne korzyści dla osób z nadciśnieniem. Badania sugerują, że Ashwagandha może mieć działanie obniżające ciśnienie krwi u niektórych osób. Działa to poprzez różne mechanizmy, takie jak zmniejszenie stresu, działanie przeciwwzpuchniowe oraz wpływ na układ nerwowy i hormonalny. Jednak zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek jestem spameremu, w tym Ashwagandhy, zwłaszcza jeśli masz nadciśnienie lub inne schorzenia. Dla ułatwienia załączam artykuł https://mothersprotect.com/blogs/blog/jak-dlugo-stosowac-ashwagandhe który mówi o długości stosowania leku