Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Książka... o seksie

Zaczęty przez kaszka, Marzec 02, 2012, 10:27:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaszka

potrzebuję namiar na ciekawe książki o seksie, pozycjach. Muszę jakieś zakupić, wypożyczyć, nie pytajcie po co, potrzebne i już :) polecajcie jakie macie, gdzie tanio dostać.

Sara

"Potrzebne i już"-nie pytam wobec tego :) Mogę polecić książkę -taki album który całkiem niedawno trafił w moje ręce
http://citeam.pl/oferty/warszawa/milosc-na-101-sposobow
Nie wiem czy akurat Tobie przypadnie do gustu, ale mnie przyciągnął ciekawymi i zabawnymi opisami :)

PAWEŁEK

W intrnecie jest sporo ofert takich książek-musisz poszukać.Mnie bardzo spodobaą się ta oferta o której pisze Sara-dośc ciekawa.

Sara

No ciekawa i świetny na prezent. Oczywiście nie każdemu może przypaść do gustu, ale moim zdaniem tematyka jest uniwersalna i na czasie.

Hikaru

Świetnie, że ten album jest w promocji. Wreszcie mogę go kupić, bez wyrzutów sumienia, że wydaję zbyt dużo gotówki. Poproszę przyjaciółkę, żeby mi go odebrała w Warszawie to jeszcze odejdą koszty przesyłki:)

abzym654

Zbigniew Lew Starowicz - najbardziej znany i ceniony polski seksuolog, z czystym sumieniem polecam wszystkie jego książki.
Indywidulane Konto Emerytalne - najciekawsze artykuły o IKE
Porównanie lokat - rankingi, zestawienia i porównanie lokat

Modyssssstka

Polecam "Platformę" Michela Houellebecqa, świetnego, wzbudzającego liczne kontrowersje pisarza francuskiego. Motywem przewodnim książki jest seksturystyka. Zero politycznej poprawności.

Juliett

Seksturystyka to motyw raczej rzadko spotykany w książkach;) będę musiała poczytać to bo temat mnie intryguje:)
Dobrze zaopatrzona siłownia sklep

ciri

Ja od swojego faceta dostałam album z pozycjami tak on wygląda. http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/milosc-na-101-sposobow-1 . Osobiście polecam, jest bardzo dużo zdjęć, niektóre pozycja z pozoru się powtarzają, ale tak naprawdę są różnice. I rzeczywiście jest 101 pozycji :)

PabloPicasso

Taki album jest na pewno dobrą pozycją, zdjęcia są tu dużym atutem, bo działają na wyobraźnię. Jeśli ma to być prezent, to jak najbardziej trafny.

ciri

Ten album jest o tyle dobry, że posiada piękne zdjęcia i opis do każdego jednego.

gonia9494

Bardzo polecam z tej tematyki "Piąta fala pożądania".
Jest to na prawdę bardzo ciekawa książka, napisana luźnym językiem, pełna humoru.
http://org-epost.com/book19783562.php

ewka2157

Zachęcam do przeczytania ksiązki Piąta fala pożądania,książka zarówno dla kobiet jak i mężczyzn o głęboko rozwiniętej tematyce seksualnej,wchodząca w sfery naszej wyobraźni dająca uczucie radości,czytając ją już od razu pojawia się uśmiech na twarzy.

kaszka

skorzystałam z wszystkich podpowiedzi, dziękuję za pomoc i zaangażowanie :) Album 101 pozycji pozostawiłam sobie na dłużej i muszę przyznać, że to bardzo ciekawa "pozycja", kto nie ma to zachęcam do zakupu, nie zawiedzie się :) a ogólnie jak się zaczęłam zagłębiać w tematykę to odkryłam ile książek w tym temacie można dostać, multum tego jest i co jedna to droższa często.

ciri

Ten album jest boski, ofertę z zakupów grupowych przegapiłam i kupiłam trochę drożej http://pozycjeseksualne.pl/ , ale i tak się opłaca. Jest bardzo obszerny, format niestandardowy, bardzo duży i zdjęcie bajecznie wyglądają. Poza tym wiedza zawarta odnośnie kobiecych punktów jest dobrze przekazana