Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

W co inwestować

Zaczęty przez Wilm, Wrzesień 22, 2021, 12:07:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wilm

W co warto jest inwestować w tych dziwnych czasach?

Co sądzicie o inwestowaniu w mieszkania?

fragmaj

Coraz częstsze są sytuacje, że cena nieruchomości odpowiada wartości jej 20-30 letniego wynajmu z czynszem, mamy zatem rentowność rzędu 0,5% miesięcznie, a odliczając fundusz remontowy nawet mniej. Jak komuś chce się w to bawić to serio podziwiam.

Aktualnie polecam oszczedzać na lokatach. Na stronie jest dobry ranking lokat bankowych. No i czekać na spadek cen nieruchomości.

Irekk

Najlepiej to inwestować w swoją firmę oraz postawić na obsługę Klienta. Firma ccig.pl wykorzystuje wiele nowoczesnych i niestandardowych kanałów do komunikacji z Klientem, może warto je zastosować u siebie.

zoja80

My z żoną ostatnio zdecydowaliśmy się na dość dużą inwestycję. W spadku po dzidach dostałem dużą willę, która niestety nie była w zbyt dobrym stanie. Postanowiliśmy przeprowadzić generalny remont i otworzyć agroturystykę. Budynek wymagał wiany całej izolacji, a także remontu wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tutaj https://sklep.elus.pl udało nam się znaleźć ciekawą ofertę na wszelkiego rodzaju kable i instalacje. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i zapoznać z pełnym asortymentem.

mczay

Obecnie chyba najlepiej w nieruchomości. Szczególnie nieruchomości premium są warte inwestowania. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, a najwięcej wszystkich nieruchomości możecie znaleźć sobie w biurze https://partnersinternational.pl/biuro-nieruchomosci-trojmiasto . Są na rynku dostępni już naprawdę bardzo długo, dlatego wiedzą, jak właściwie podejść do obsługi klienta.