Instagram - czy warto mieć tam konto biznesowe?

Zaczęty przez Radek89, Grudzień 18, 2019, 09:07:47 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radek89

Instagram - czy warto mieć tam konto biznesowe? Czy jednak to apka dla dzieciaków?

Ryan

Cytat: Radek89 w Grudzień 18, 2019, 09:07:47 AM
Instagram - czy warto mieć tam konto biznesowe? Czy jednak to apka dla dzieciaków?

Instagram dawno już nie jest apką dla dizeciaków i nie wiem kto obecny w biznesie tak sadzi. Nie powinieneś absolutnie nie doceniać mocy instagrama bo moc ta jest spora. I każda licząca się firma stara sie na nim reklamować. Dzieki temu mozna zyskać starych klientów a także informować o nowych produktach oraz promocjach naszych stałych klientów.

Jeśli samodzielnie trudno jest Ci ogarnąć tematykę reklamowania firmy na instagramie, są firmy, które się w tym specjalizuja i polecam kontakt z nimi.

zoja80

Zdecydowanie tak. Konto na Instagramie stanowi formę reklamy, która pozwala na dotarcie do większej ilości nowych klientów. W dodatku na social mediach możemy dobrać konkretną grupę odbiorców, która nas interesuje. Warto jednak pomyśleć jeszcze o gadżetach reklamowych z logo firmy, które można zamówić na tej stronie https://www.art-office.pl/oferta/ .

mczay

Nie da się ukryć, że marki decydują się na swoje profile nie tylko na Instagramie czy Facebooku, ale także coraz częściej na TikToku czy Pintereście. Jednak zasady korzystania z tych mediów mają się w tym roku zmienić. Wspomniano o tym m.in. w tym artykule https://poradzimy24.pl/media-spolecznosciowe-co-sie-zmieni-w-2023/