Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => HydePark => Wątek zaczęty przez: kosek14 w Styczeń 04, 2021, 01:34:06 PM

Tytuł: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: kosek14 w Styczeń 04, 2021, 01:34:06 PM
Współpraca z agencją pracy tymczasowej na tak, czy na nie waszym zdaniem, szczególnie w perspektywie ewentualnego zamknięcia gospodarki w następnym roku. Chciałbym też porozmawiać o waszych dotychczasowych doświadczeniach.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: Maciuszek78 w Styczeń 22, 2021, 02:37:17 PM

Pracowałem kilka razy, dzięki nim https://apsprofit.pl/ na kontraktach zagranicznych i szczerze mówiąc płacą terminowo, nie robią problemów formalnych. Lista fajnych pracodawców. Wiadomo, że koszty pracy w Polsce to jakiś absurd, więc trzeba kombinować.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: barka w Styczeń 29, 2022, 06:54:51 PM
Jak najbardziej warto podjąć współpracę z agencją pracy tymczasowej. Zarówno jako pracodawcy jak i pracownicy. Tylko zwracajcie uwagę na jakość świadczonych usług. Z tego co wiem, to MG Solutions cieszy się bardzo dobrą renomą.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: ciri w Luty 10, 2022, 10:03:16 PM
Ja myślę, że łatwiejsza do znalezienia jest praca Gdańsk (https://pl.jobimi.com/praca/gdansk/) poprzez ogłoszenia w serwisie internetowym niż przez agencje pracy. Poza tym też chodzi o zarobki - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy jest zdecydowanie lepszą opcją
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: Kaska w Czerwiec 12, 2022, 07:09:44 PM
Ja uważam, że lepiej samemu poszukać pracy. Teraz jest mnóstwo ogłoszeń, więc po co oddawać prowizje jakiejś agencji? Wystarczy zrobić CV, przeglądać ogłoszenia i odpowiadać na oferty. Tu są fajne sposoby na aktywne szukanie pracy https://synergia.wz.uw.edu.pl/artykuly/aktywne-szukanie-pracy-jak-sie-do-tego-zabrac/ Można tez zrobić sobie profile na linkedin, goldenline i może ktoś się do nas odezwie :)
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Czerwiec 25, 2022, 04:33:44 PM
Nie mam zbyt dobrych skojarzeń z agencjami pracy tymczasowej, jednak jeśli ktoś poszukuje dorobić na umowę cywilnoprawną, to znajdzie tam oferty. W przypadku poszukiwania pracy etatowej dla specjalisty, czy pracownika wyższego szczebla lepszym rozwiązaniem są agencje rekrutacyjne. Ogłoszenia o pracę można znaleźć na stronie: https://antal.pl gdzie dostępnych jest ponad 200 ofert.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: kalifornia w Październik 24, 2022, 09:04:13 PM
Teraz można naprawdę dobre oferty znaleźć, chociażby w https://folimpex.com.pl/ - mają sporo ofert u siebie na stronie, a slyszałam ogrom dobrych opinii o nich!
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: mczay w Grudzień 22, 2022, 12:20:13 PM
Hej, a widziałeś już może tę ofertę pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech https://senihelp24.pl/ . Senihelp24 zajmuje się właśnie opieką osób starszych. Oferty pracy znajdziesz na ich stronie. Jest to jedna z lepszych firm, jeśli chodzi o opiekę nad osobami starszymi.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Kwiecień 02, 2023, 10:07:53 PM
Praca w ramach agencji pracy tymczasowej https://atlaswork.pl/ może być dobrym sposobem na zdobycie stałego zatrudnienia w przyszłości, ponieważ wiele firm korzysta z usług agencji jako sposobu na rekrutację pracowników na stałe. Firma oferująca usługi agencji pracy tymczasowej posiada wiedzę i doświadczenie w rekrutacji oraz zarządzaniu pracownikami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.
Tytuł: Odp: Współpraca z agencją pracy tymczasowej
Wiadomość wysłana przez: kaszka w Wrzesień 26, 2023, 12:31:09 AM
Są agencje które pomagają w znalezieniu pracy i tymczasowej i stałej, wszystko zależy od oczekiwań pracownika i wymagań pracodawcy tak naprawdę. Agencja ma działać tak aby zadowolone były obie strony przecież. Myślę, że kontakt z https://kono.jobs/ to dobry krok, jest to właśnie jedna z agencji gdzie można znaleźć pracę na stałe z ich pomocą ale także taką sezonową.