Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Wakacje w tropikach?

Zaczęty przez Radek89, Lipiec 21, 2020, 03:15:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radek89

Jak sądzicie, wyjazd gdzieś do egzotycznych krajów teraz w czasach pandemii jest bezpieczny, czy może skończyć się tak jak w marcu, kiedy ludzie utknęli kawał drogi od domu i nie mieli czym wrócić?

Pytam, bo takie ekstra okazje cenowe się pojawiły, że bardzo możliwe iż za np. 5-6 tys. 10-dniowy pobyt na Kubie będzie w przyszłości już nieosiągalny.. Wpadła mi taka aplikacja z gazetkami m.in. firm turystycznych, trochę poprzeglądałem opcje na wczesną jesień i cenowo strasznie zachęcająco to wygląda, ale moja druga połówka się obawia że w każdej chwili mogą wrócić restrykcje koronawirusowe i sam nie wiem ???

zoja80

Mi osobiście marzy się wyjazd do Los Angeles. Planuje ten wyjazd już od kilku lat. Niestety, trzeba uzbierać na taką podróż ogromna ilość pieniędzy. Mimo wszystko wiem, że warto spełniać swoje marzenia, dla tego jestem w trakcie wypełniania formularzy, w którym pomogła mi strona https://estavisa.pl/jak-wypelnic-formularz-esta-krok-po-kroku/ . Myślę, że jeśli planujecie wyjazd do USA, warto na spokojnie zapoznać się z jej treścią.