Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

W co warto inwestować ?

Zaczęty przez kosek14, Lipiec 08, 2020, 01:37:39 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Może ktoś z Was podzieli się jakimiś kierunkami jeśli chodzi o inwestowanie w złoto. Macie jakiś sprawdzony kontakt, gdzie ewentualnie można złoto kupić i mieć pewność co do jego jakości i wiarygodności?

Depta77

Pewne złoto inwestycyjne z certyfikatami możesz kupić za pośrednictwem mennica24.pl             . bardzo dobrze przygotowana oferta, na pewno coś tam sensownego będziesz w stanie wybrać. Można również liczyć na porady z ich strony jeśli chodzi o wybór konkretnych propozycji, gdy chodzi o złoto do inwestowania.

wilhelmdilthey

Wiele osób decyduje się na obligacje. Nie wiem, jednak czy mieliście okazję spotkać się z pojęciem, jakim są obligacje katastroficzne. Jeżeli jeszcze nie to polecam nadrobić i poczytać w tym https://www.casfera.pl/obligacje-katastroficzne-i-narzedzie-tanich-polis-ubezpieczeniowych/ miejscu w internecie. Tak na szybko wspomnę, że jest to instrument dłużny, który charakteryzuje wysoka stopa zwrotu. Jeżeli interesujecie się inwestowaniem, to myślę, że warto znaleźć chwilę wolnego czasu i dowiedzieć się nieco więcej!

spinka

A myślałeś o PPK? Tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypisales-sie-z-ppk-oni-policzyli-ile-straciles-ile-bys-dostal-gdybys-poczekal/ czytałam że można na tym naprawdę sporo zarobić, a zysk od 80 do 122 procent to nie jest jakaś bagatelna kwota

inera

Warto sprawdzić sobie tereny inwestycyjne w Elblągu https://inwestycje.elblag.eu/s/66/nieruchomosci-elblag . Ostatnio zyskały na popularności i coraz większa liczba inwestorów przygląda się tym terenom. Biura Elbląg oferują również szereg działek budowlanych zarówno na terenie miasta, jak i jego obrzeżach, więc bez problemu można dopasować konkretną opcję do swoich potrzeb, możliwości finansowych, strategii rozwoju przedsiębiorstwa

zoja80

Ja zainwestowałem we własny biznes i zacząłem sprzedawać przez internet ciuchy, które sam projektuje - zaczynałem od zamawiania koszulek za pośrednictwem https://www.megakoszulki.pl. Obecnie rozwijam się dalej.

mczay

Podobno warto jest inwestować w kryptowaluty, ale ja się kompletnie na tym nie znam i nie orientuję w temacie...