Szukam kancelarii prawnej do obsługi mojej firmy

Zaczęty przez Depta77, Luty 15, 2022, 08:16:06 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Szukam kancelarii prawnej do obsługi mojej firmy od strony wszystkich działań, które związane są z kwestiami prawnymi. Jeśli ewentualnie możecie mi polecić jakąś kancelarię, tak żeby mieć kompleksową pomocą prawną a jednocześnie, żeby nie było konieczności tworzenia w firmie działu prawnego. Jeśli możecie coś podpowiedzieć z Warszawy lub Łodzi to dajcie znać.

kosek14

Wydaje mi się, że perspektywa współpracy z kancelarią https://www.vindigo.com.pl/ to będzie dobra opcja przy obsługę firm. Zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, który na pewno sprawnie sobie ze sprawami prawnymi w firmie poradzi. Świetnie znają temat, mają duże doświadczenie a jednocześnie starają się każdą sprawę prowadzić w indywidualny sposób więc ta szansa na pozytywne rozstrzygnięcia będzie rosła.

Gwiazda

Też niedawno szukałam kancelarii. Po długim researchu i poleceniach znajomych znaleźliśmy super kancelarię Foogel https://foogel.pl/. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaką otrzymaliśmy

zoja80

Myślę, że warto sprawdzić ofertę https://lexsecure.pl/szybka-porada . Takie porady może też otrzymać online, jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie. Kancelaria zapewnia pomoc przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Uzyskasz pomoc prawnika od razu, a jeśli potrzebujesz opinii prawnej prześlą Ci ją mailowo w najkrótszym czasie! Takie wsparcie prawne zawsze się przydaje.

Garbo

Warto szukać kogoś kto zajmuje się daną dziedziną, z której masz problemy - bo prawnicy mają różne specjalizacje.

Lady

Jeśli potrzebujecie pomocy prawnej przy prowadzeniu firmy, to niezależnie od profilu jej działalności czy wielkości na pewno profesjonalne wsparcie w tym zakresie otrzymacie u pani mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Jest ona specjalistką w wielu dziedzinach prawach, takich jak: prawo pracy, prawo administracyjne, prawo cywilne, karne, itp. Jest to adwokatka godna zaufania, rzeczowa, mająca doświadczenie i wiedzę.