Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jak kancelarię prawną polecacie ?

Zaczęty przez kosek14, Luty 18, 2021, 09:31:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Hej, może ktoś z Was ma jakąś kancelarię prawną sprawdzoną, która zajmuje się sprawami o odszkodowania i może reprezentować klienta w sporze z towarzystwem ubezpieczeniowym? Szukam kogoś z doświadczeniem w takich sprawach.

kamaya

Znam kancelarię adwokata Łukasza Węgłowskiego, on specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym i karnym ale z tego co wiem pomaga każdemu bo współpracuje z różnymi kancelariami zwłaszcza na Pomorzu i Wybrzeżu

Depta77

Korzystałem w sprawie o odszkodowanie z pomocy Pana Sangowskiego i jego kancelarii i przy prowadzonej przez nich sprawie ostatecznie udało mi się uzyskać odszkodowanie. Więc jeśli chodzi o mnie to polecam.

Irekk

Ja mogę polecić ze swojej strony kancelarię Kamili Łukowicz z Wrocławia - adwokat-lukowicz.pl

zoja80

Warto pamiętać , że wybór kancelarii prawnej to ważna decyzja, która może mieć wpływ na rozwiązanie Twojego problemu prawego. Dlatego warto dokładnie przebadać różne opcje i wybrać kancelarię, która spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania. Aktualnie zajmuję się spadkiem mojej babci i szukałam na ten temat artykułów https://www.kancelariamlynska.pl/dziedziczenie-ustawowe-komu-przysluguje-zasady-i-kolejnosc/ . Być może okaże się dla kogoś przydatny.