Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => HydePark => Wątek zaczęty przez: kamaya w Czerwiec 21, 2022, 08:48:08 AM

Tytuł: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: kamaya w Czerwiec 21, 2022, 08:48:08 AM
Potrzebuje firmy, która ma dobrą ofertę jeśli chodzi o internet i telewizję , jeśli macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę, z którego jesteście zadowoleni to dajcie znać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi w tym zakresie. Jeśli możecie coś pod tym kątem zaproponować, podpowiedzieć to byłoby super.
Tytuł: Odp: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: spinka w Czerwiec 24, 2022, 02:59:09 PM
U mnie akurat jest internet domowy bez limitu (https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/swiatlowod) więc nie mogę narzekać, szukaj po prostu takiego rozwiązania jak światłowód z symetrycznym łączem bo w tej chwili najlepsza opcja
Tytuł: Odp: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Czerwiec 26, 2022, 08:16:37 PM
Warto sprawdzić poprzez porównywarkę https://panwybierak.pl kilku dostawców i zweryfikować, co w Twojej okolicy działa oraz jakie są możliwości, np. czy jest możliwość instalacji światłowodu. To bardzo istotne, ponieważ internet mobilny może sobie nie poradzić z Internetem firmowym dla wielu osób. Jestem ciekawa, jak sobie radzą w mniejszych miejscowościach, ale tam pewnie prężnie działają lokalni dostawcy lub telekomunikacyjni.
Tytuł: Odp: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: kaszka w Sierpień 18, 2022, 05:46:34 PM
Warto sprawdzić oferty dostawców lokalnych internetu, najczęściej mają i najlepsze oferty cenowe i najlepszą jakość usług. W Krakowie i okolicach polecam Fiberlink (https://fiberlink.pl/). Korzystają ze światłowodu, w pakietach mają także telefon i telewizję. Internet szybki, stabilny, działa bez zarzutu.
Tytuł: Odp: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: wilhelmdilthey w Wrzesień 13, 2022, 01:43:54 PM
Pamiętajcie też, że w tym roku w dalszym ciągu istnieje możliwość otrzymania zwrotu za Internet. Poczytajcie sobie o tym na https://www.provident.pl/blog/ulga-na-internet (https://www.provident.pl/blog/ulga-na-internet), bo wydaje mi się że dużo osób nawet nie wie o istnieniu takiej opcji. Ja już swoje dwie ulgi wykorzystałem, ale może przyda się komuś innemu - możecie sobie odliczyć Internet od podatku, nawet jeśli na umowie z operatorem macie też inne usługi. Grunt, żeby rachunek miał wyszczególnioną kwotę za korzystanie z sieci, a umowa była na Wasze dane. Pilnujcie tego przy wyborze dostawcy.
Tytuł: Odp: Skąd Internet?
Wiadomość wysłana przez: tok w Wrzesień 21, 2022, 12:09:05 PM
Warto też zastanowić się nad prywatnością w nim. Tu o tym poczytasz https://bonusiak.pl/ (https://bonusiak.pl/)