Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Pomagamy

Zaczęty przez Kuba, Wrzesień 27, 2008, 06:51:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pers1983

Niektóre stronki nie działają. Tylko 15 gr dodało :(

122,55 zł.
......

Robinno


majka2

Super sposób, nie ruszając się z domu 'zarabia się' dla kogoś pieniądze, dziś już kliknęłam i będę to robić codziennie

joonek9

Grosz do grosza, a będzie kokosza - melduję wyklikanie.

Kaska


hieroglif

#110
To bardzo szlachetne :)

joonek9

Kliknięte, 3 z 5 linki działają, 2 przekierowują na inną stronę, można by zmodyfikować post :) Niby 3x 5gr to nie wiele, ale kosztuje nie wiele wysiłku. Grosz do grosza a będzie kokosza :)

lilianna21

15 gr ode mnie. Nie działają 3 strony, więc może by jednak zedytować? Chyba że nikomu już nie zależy na pomaganiu i klikaniu ;)

Ametyst

też kliknięte, może warto oznaczyć, które linki nie działałą

Wilm

#114
Z tego co wiem stronki takie jak Pajacyk i ich akcje nie dzialają z klikania w brzuszek ale z regularnych dotacji. Tak wieć jeśli chcecie pomóc, polecam po prostu zrobić przelew. Nie musicie od razu robić drogiego przelewu, ale wystarczy 5 czy 10 zł. LIczy się każda, nawet najmniejsza kwota.

Obecnie również fajna akcję ma Geers https://www.geers.pl/ , współpracuje z Anną Dymną i jej fundacją. Fundacja wpłaca pieniądze na każdą starszą osobę, która wykona u nich badanie słuchu. Tak więc warto do ich salonów akustyki słuchu zabrać babcię albo mamę (szczegolnie jeśli czujecie , ze maja coś nie tak ze sluchem, przysłużycie sie rodzinie ale i niepelnosprawnym).

ArturKrawczyk

Milion pięćset dwa dziewięćset

Stasz90

Pajacyk kliknięty w brzuszek +5gr. Zawsze coś!

dorotakowalczyk

Wejdź na mojego bloga https://blogdoroty.pl

zoja80

Warto wspierać Edukacyjną Fundację im. Romana Czerneckiego, ponieważ jej działania mają ogromny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży oraz na podnoszenie poziomu edukacji w Polsce. Fundacja https://efc.edu.pl/wartosci-efc inicjuje wartościowe projekty w dziedzinie edukacji szkolnej, obywatelskiej i kulturalnej, umożliwiając młodym ludziom zdobywanie wiedzy, rozwijanie talentów i pasji.