Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Planujecie jakieś wakacje w ogóle?

Zaczęty przez Radek89, Marzec 30, 2020, 10:28:19 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radek89

Planujecie jakieś wakacje w ogóle?
Chodzi mi o tego rypanego koronawirusa...
Wyczytałem tu:
https://niska-emerytura.pl/co-z-wakacjami-w-czasach-pandemii-koronawirusa/
całkiem fajny pomysł, że można się zabunkrować na urlop w jakichś cichych domkach na odludziu itd, widoczki najs, ino od ludzi daleko - jak myślicie?

Czy tam w ogóle można się przemieszczać?

wilhelmdilthey

Ja to sam nie wiem co to będzie, ale zanim wyskoczył cały ten wirus to planowałam się wybrać w góry na rehabilitację do https://wojnar.pl/rehabilitacja-kregoslupa/ , sporo pracuję przy kompie także mam ostatnio jakieś problemy z plecami, oczywiście regularni ćwiczę , ale chyba za późno się za to zabrałam i stąd już sama sobie z tym problemem chyba nie poradzę :/ a na przykład moja znajoma mówi, że ona to sięw tym roku nigdzie nie rusza, bo się boi, że zachoruje w innym kraju i będzie miała problemy przez to potem

zoja80

Zdecydowanie tak. Wakacje są dla mnie bardzo ważne i nie wyobrażam sobie wyjazdu na urlop razem z żoną. Na urlopie staramy się wybrać takie miejsca, które zagwarantują nam odpowiedni wypoczynek. Szczególnie doceniamy miejsca, gdzie jest możliwość skorzystania ze SPA. Jeśli również lubicie takie miejsca, warto zajrzeć tutaj https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/co-to-jest-spa-co-to-jest-wellness-czym-sie-roznia/ .

wilhelmdilthey

My w tym roku musieliśmy anulować wyjazd, w pracy poślizgnąłem się na szczeblu drabiny i niestety skończyłem ze złamaną nogą. Dlatego w przyszłym postaram się wynagrodzić jej to podwójnie. Znalazłem piękny resort nad morzem i zamierzam ją zabrać na romantyczny wyjazd we dwójkę. Co prawda https://www.hotelsaltic.pl/ jest przyjazny dzieciom i normalnie uwzględniłbym nasze szkraby w planach wycieczki, ale chciałbym, żeby te wakacje były dla nas okazją, żeby spędzić trochę czasu sam na sam. Żona nie pracuje, a u mnie z urlopem nie będzie problemu, dlatego zastanawiam się, czy jej o tym powiedzieć, czy zrobić taką małą niespodziankę. Jak uważacie?