Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Obsługa prawna firmy

Zaczęty przez Maciuszek78, Lipiec 16, 2021, 02:53:35 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Jeśli macie kogoś kto zajmuje się obsługą prawną firm i możecie polecić to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto jest radcą prawnym, tak by ewentualnie jak będzie potrzeba mógł też występować w imieniu firmy przed sądem. Będę wdzięczny za podpowiedzi w tym zakresie.

Depta77

 Moim zdaniem jeśli chodzi o sprawy prawne warto będzie nawiązać z kimś stałą współpracę. Początkowo doraźnie korzystałem z porad, a obecnie korzystał ze stałej współpracy z kancelarią Pana Sangowskiego i jak dla mnie to znacznie lepsza opcja, bo mam stałą umowę i pod kątem prawnym kompleksową obsługę, jak coś się dzieje to mogę liczyć na szybko na ich pomoc.

zoja80

Jeśli prowadzisz własny biznes, który jest w jakiś sposób związany z prawem morski, to ze swojej strony polecam kancelarie radcy prawnego https://www.kancelaria-gdynia.eu/, który specjalizuje się w tej dziedzinie. Moja firma korzysta z ich usług już od jakiegoś czasu i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Radca, który nas prowadzi, zawsze dobrze nam doradzi w sprawach umów i nie tylko. Widać , że jest profesjonalistą i dobrze zna się na swojej pracy.

mczay

Nie ulega wątpliwości, że prowadząc swoją firmę, warto się dokształcać w różnych kwestiach. jeśli chodzi o artykuły dotyczące fuzji, czy przejęcia firmy, to na szczęście w sieci ich nie brakuje, jeden z takich artykułów można przeczytać pod tym linkiem https://rozkladkzkgop.pl/fuzja-a-przejecie-firmy-porownanie/

wilhelmdilthey

Na razie korzystałem tylko z jednej usługi - pomocy w uzyskaniu dotacji na otwarcie własnej knajpki. Sam nie znam się zbytnio na kwestiach prawnych, ale po przeczytaniu artykułu na https://www.restaumatic.com/blog/dotacja-i-dofinansowanie-na-otwarcie-restauracji-jak-je-uzyskac/ zdecydowałem się spróbować. Spełniałem w zasadzie większość warunków, a te dotacje dla restauracji wyceniane były na naprawdę niemałe kwoty. Jeśli ktoś planuje otworzyć jakieś małe bistro lub inną firmę w branży gastronomicznej, polecam zainteresować się tym tematem. Warto będzie skorzystać z pomocy specjalistów, pomogą w uzyskaniu finansowania i dostosowaniu dokumentacji do wymogów formalnych.