Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => HydePark => Wątek zaczęty przez: ciri w Styczeń 03, 2016, 12:24:51 am

Tytuł: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: ciri w Styczeń 03, 2016, 12:24:51 am
witajcie. kupował ktoś może maszyny ogrodnicze w castoramie (http://www.castorama.pl/produkty/ogrod/maszyny-ogrodnicze.html) ? Interesuje mnie jakość tego sprzętu
Tytuł: Odp: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: Gorbatshov w Kwiecień 15, 2016, 12:59:06 pm
Takich tam nie kupowałam. Jednakże wczoraj widziałam reklamę kosiarki-robota, świetna sprawa, nie?
Tytuł: Odp: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: jamie w Kwiecień 18, 2016, 12:40:46 pm
W lokalnych sklepach też są urządzenia.
Tytuł: Odp: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: Gorbatshov w Kwiecień 22, 2016, 12:28:30 pm
A co masz na myśli pisząc lokalne? Przecież Castorama jest lokalna.
Tytuł: Odp: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: Ametyst w Kwiecień 29, 2020, 01:09:10 pm
nie wiem, jakie chcesz kupić maszyny. Kosiarkę czy haczkę? Bo wybór zależy między innymi od potrzeb, wymagań itp. Castorama ma taką ofertę skrojoną raczej pod niedzielnych działkowiczów, niż osoby z większym areałem. ale zawsze można sobie doczytać i poszukać w sieci. Tu np masz fajny poradnik, jak wybrać wąż ogrodowy: https://www.narzedzia.pl/artykuly/jaki-waz-ogrodowy-wybrac,4317.html (https://www.narzedzia.pl/artykuly/jaki-waz-ogrodowy-wybrac,4317.html)
Tytuł: Odp: Maszyny ogrodnicze
Wiadomość wysłana przez: wilhelmdilthey w Maj 06, 2021, 01:49:37 pm
Ja to już mam dużo różnych narzędzi. Tych do ogrodu i wszystkich innych także. Tyle się tego nazbierało przez te wszystkie lata, że nie miałem gdzie tego wszystkiego trzymać. Zastanawiałem się nad różnymi rozwiązaniami na ich przechowywanie. W końcu sąsiad podpowiedział mi, żebym postawił domek ogrodowy. W sumie to nie znałem tego tematu. Postanowiłem jednak zajrzeć do internetu i trochę popatrzeć. Okazuje się, że rzeczywiście takie są. Zresztą spójrzcie sami o, chociażby https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe (https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe) tutaj. Pojawiło się jednak kolejne pytanie, jaki wybrać? Drewniany, metalowy, czy może plastikowy? Ostatecznie jednak zdecydowałem się na wariant drewniany i powiem wam, że była to bardzo dobra decyzja. Wreszcie mam gdzie trzymać wszystkie narzędzia. A i w domu zrobiłam się teraz więcej miejsca. Polecam poczytać więcej na ten temat, bo taki domek do ogrodu, to dobra sprawa. Gdzie wy przechowujecie takie przedmioty? Trzymacie je w domu, w garażu, czy może w takim domku ogrodowym?