Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009

Zaczęty przez otwartapestka, Marzec 23, 2009, 03:44:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

otwartapestka

Jak co roku mam zaszczyt zaprosić was na Manifestacje Pro Legalizacyjna - Marsz ku Wyzwoleniu Konopi! Przez pryzmat minionych lat zapamiętaliśmy was jako sympatyków HempLobby aktywistów, palaczy, zwolenników legalizacji konopi, bądź osoby w inny sposób popierające zdrową i efektywną politykę narkotykową, dlatego też chcemy poinformować Was, iż już zaczęliśmy przygotowania do następnej edycji naszej imprezy. 23 maja o godz: 15:00 na ulicach miasta Warszawa całego świata odbędzie się Marszu ku Wyzwoleniu Konopi - parada legalizacyjna rozpoczynająca się pod Pałacem Kultury i Nauki. Tego dnia mieszkańcy na całym świata spotykają się, by przekazać wszystkim pokojowe przesłanie: „obowiązujące restrykcyjne prawo w stosunku do marihuany trzeba zmienić”. Marsz organizowany jest przez odpowiedzialnych, dorosłych ludzi, którzy domagają się respektowania praw człowieka i zrównania statusu alkoholu, konopi i papierosów. Celem manifestacji nie jest namawianie do palenia, lecz pokazanie panującej wśród elit rządzących hipokryzji, oraz faktu, że palacze marihuany są przyjaznymi ludźmi z poczuciem humoru, których nie trzeba się bać, a którzy za swój świadomy wybór wtrącani są do więzień i traktowani jak przestępcy. Chcemy, aby społeczeństwo zaakceptowało i respektowało prawo do używania i hodowli konopi.

6 lat temu,12 Kwietnia, pod Sejmem RP zasialiśmy symboliczne ziarna konopi, czym oficjalnie rozpoczęliśmy batalię o zmiany prawa narkotykowego. Starania te trwają do dziś dnia, lecz na horyzoncie zaświtało już zielone światło: nie możemy zaprzepaścić danej nam szansy.

Do aktywowania się, dążenia do zmian, ruszenia tyłka, wrzucam trochę z archiwum jak wcześniej było w 2008, 2007 oraz dla tych co nie byli, aby uwierzyli że w jedności siła, którą tworzy masę ludzi. Przyjdź i zacznij domagać się zmian.


http://www.youtube.com/watch?v=UJ68wscVICk

http://www.youtube.com/watch?v=Iar3NRj6BVU

Jak co roku inauguracją Marszu Wyzwolenia Konopi jest Otwarta Pestka oraz info dotyczące w/w inicjatywy

Po raz kolejny inicjatywa Wolne Konopie organizuje Wielki Open Seed, w którym rozda wielu polskim rolnikom pestki od innych polskich Breederów i rolników. Czyli nareszcie łopaty w dłoń i szykujemy nasze tajne spoty. Taak czy to nie jest piękne jak każdy rolnik dba o swoje rośliny? Jak chce, aby rosły jak najlepiej, czy nie jest piękne to, że martwi się o nie czy wiatr nie połamał czy jakieś zwierze nie pożarło naszych roślin albo czy ktoś przypadkiem nie odkrył naszego małego ogródka? Jest piękne to, że możemy się cieszyć dzięki tej akcji naszymi prywatnymi zbiorami możemy zebrać znakomitej jakości zioło, które wyrosło dzięki ciężkiej pracy naszych rąk i cieszyć się jego smakiem, który odzwierciedla nasze starania. Oczywiście wiele pestek po prostu się zmarnuje trafiając do nieodpowiednich ludzi, którzy nie umieją się z nimi obchodzić, lecz dla niektórych będzie to pierwszy udany outdoor. Biorąc udział w akcji po raz kolejny naprawdę odkryłem ogromne znaczenie Otwartej Pestki jako akcji społecznej. To jest akcja, dzięki której polscy rolnicy nie będą musieli czekać w nieskończoność szukać uczciwych sprzedawców oraz potajemnie konsumować materiału niewiadomego pochodzenia z wszelkiej maści domieszkami.
Powinniśmy, dlatego podjąć starania, aby najwięcej osób mogło zaopatrzyć się w nasionka z OP jak również propagandę która jest związana ze zmianą naszego prawa do wolności wyboru, wyboru który razem podejmujemy, a który razem w zwartych szeregach prezentujemy na Marszu Wyzwolenia Konopi .
Akcja ta to akt solidarności polskich rolników tego, że się wspieramy nawzajem, że nie pozostajemy wobec siebie obojętni, że chcemy, aby inni też mogli! Jest to między innymi także czysty obraz panującego chaosu w naszym prawie, Pokazuje to jak ważna jest dla naszego kraju depenalizacja. Bo przecież zapewne wielu nieodpowiedzialnych rolników uprawiających na własny użytek może pójść do więzienia za to, że nikomu nie robi krzywdy i za znikomą szkodliwość społeczną. Nikomu z was tego nie życzę z całego serca, bo to najgorszy scenariusz, który może się wydarzyć potajemnemu plantatorowi. Zachęcam wszystkich gorąco do Udziału w ogólnopolskiej Akcji Rolnicy Rolnikom Podzielcie się swoimi pestkami! A inni podzielą się z wami!:)

zapraszamy do zapisów na forum rolnika http://otwartapestka.info/forum dział inicjatywa wolne konopie, poszukuj swoich świadomych działań

Aktywuj się na głupotę

początek zaczyna się od pestki, nasiona konopi ona daje plon, jak również  jest początek korzenia, który wskazuje skąd pochodzimy i gdzie powinniśmy szukać zmian


Chcesz się aktywować ! Znajdź swój okręg i zacznij propagować !

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, prześlij te informacje do swoich znajomych, masz swoją stronę internetową/forum, zamieść info o tych inicjatywach ! Zadaj sobie pytanie, Co ja właściwie zrobiłem dla tej sprawy ?
A moi przyjaciele mają za to wyroki. Głupota władzy swoją drogą, ale brak świadomości konsumentów osobną drogą.
Dopóki ręka systemu będzie nas ganiać, doputy świadomość użytkowników nie dorośnie, razem mogą kopnąć system w dupę. Jest nas tylko co najmniej 3 000 000, czy tak wiele, aby każdy zasiał ziarno pozytywnych zmian. Tak nie wielu, a jak wiele może zdziałać...
Tak nie wiele można zrobić, a tak wiele można pomóc ! Jeśli każda osoba to sobie uświadomi, będziemy sił, która wywalczy swoje zmiany ! Dorzuć swój punkt aktywności, przekaz to info dalej, spalając jointa, tą informacje przesłał byś do co najmniej 10 użytkowników, nie rób tego wyślij do 3, do trzech takich, którzy, by zrobili takie samo coś jak ty, czyli przesłali do kolejnych swoich trzech przyjaciół, zasiejmy Polskę całą, niech wiedzą, że mamy zielone światło.

jeśli posiadasz serwis, zamieść tą informacje na nim lub link odnoszący się do tej inicjatywy

więcej info na naszych serwisach

www.wolnekonopie.pl
www.spliff.pl
www.otwartapestka
myspace.com/wolnekonopie
forum.otwartapestka.info sekcja WOLNE KONOPIE HEMP ARMY

Zapraszam wszystkich chętnych:)