Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Komputer dla gracza

Zaczęty przez kaszka, Grudzień 23, 2018, 09:32:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaszka

Będę kupować komputer syn dużo gra i na to też musimy patrzeć. Wiem że procesor jest istotny https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-komputer-dla-gracza-jaki-procesor-wybrac.bhtml na co jeszcze patrzeć? czy tańsze modele też są godne uwagi? chciałabym jak najszybciej mieć wybór z głowy :)

ciri

Zależy do czego komputer będzie używany. Jeśli do gier to faktycznie karta graficzna ma ogromne znaczenie, tak samo jak procesor. Także trzeba o sprzęt odpowiednio dbać, zwłaszcza pilnować by się nie przegrzał. Gdyby tak się stało to można skorzystać z usług serwisu https://serwis-zyla.pl/ , gdzie można liczyć na szybką i sprawną naprawdę sprzętu

zoja80

Duże znaczenie będzie miał rodzaj dysku. Dyski SSD zdominowały rynek PC. Format M.2 też nabiera rumieńców, bo trafia już często do najtańszych płyt głównych. Rynek zdominowały obecnie dwa formaty fizyczne, SATA i M.2. O tym który z nich jest lepszy czy tez ma więcej zalet poczytacie we wpisie https://www.gram.pl/artykul/jaki-dysk-do-gier-ssd-hdd-czy-m2-ktory-wybrac. Zachęcam do lektury, bo faktycznie warto.

kamaya

A wiecie może czym powinno się kierować przy wyborze takiego komputera dla gracza? Czytałam tu https://wyborcza.biz/biznes/7,157729,28433639,na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-laptop-gamingowy.html na ten temat i teraz nieco więcej wiem na ten temat

mczay

A co polecacie robić, jeśli komputer się zaleje. Zgodnie z informacjami na stronie https://katalogfirmy.com.pl/technologie/pierwsze-kroki-po-zalaniu-maca/ trzeba pamiętać o tym, aby nie uruchamiać go jednak wcześniej niż 48h od zalania, pomimo tego, że na pewno interesuje nas to, czy komputer działa. Warto zastosować się do porad, aby zminimalizować straty.

zoja80

W przypadku komputerów dla graczy, wyświetlacze OLED oferują bardzo dobry kontrast, co oznacza, że czarne kolory są bardziej intensywne, a kolory są bardziej soczyste i naturalne w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami LCD. Dzięki temu, obrazy i grafiki w grach są bardziej realistyczne i żywe, a szczegóły są bardziej wyraźne i ostre. W firmie: https://unisystem.pl/katalog/wyswietlacze-oled znajdziecie nowe wyświetlacze i zachęcam do ich obejrzenia.

betka

Jesli chcecie cos fajnego dla gracza zamowic, to ja z czystym sumieniem polecam marke Genesis, maja naprawde fajne produkty

barka

Super, że dzielicie się swoimi sprawdzonymi akcesoriami do komputerów. Ja ostatnio słyszałam, że mikrofon w media expert jest super i wart swojej ceny.

balerina

poza komputerem kup mu tez dobry sprzet jak sluchawki podkladke pod mysz czy biurko i komputer, polecam z genesisa takie rzeczy

barka

Prawdę mówiąc, to obecnie jest tak szeroki wybor komputerów, ze faktycznie - w ciemno, to trudno coś kupić. Na całe szczęście, zawsze możecie skorzystać z darmowych rankingów dostępnych na stronie https://komputergamingowy.pl/ i wtedy podjąć decyzję.