Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Hity w Waszych mieszkaniach

Zaczęty przez Zadra, Wrzesień 18, 2020, 09:43:46 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Co w Waszych mieszkaniach okazało się absolutnym hitem, który musielibyście zabrać ze sobą do nowego mieszkania (błagam, tylko nie zmywarka)? Co było największym rozczarowniem (o którym opowiadacie przy każdej okazji rodzinie i znajomym)?

Ryan

Hit, który wynajęłam z ostatnim domem: cudne, wielkie, rozkładane fotele. Z ostatniego domu zabrałabym płytę gazową [mam teraz prąd - okropność]. Lodówka z kostkarką, bidet oraz osobny apartamencik sypialnia/łazienka/ garderoba / balkon - cuuudo ;)
Kit? Nadmiar rzeczy ;)

Z dekoracji plakaty na ściany:
https://wallcolors.pl/plakaty/5067-plakat-rycina.html

Nie są drogie a można nimi praktycznie całkowicie odmienić pomieszczenie.
Generalnie przeprowadzam się regularnie, wędrują ze mną: duży basen i grill gazowy z bocznym palnikiem, rzeźby własne i osobiste klamoty. Reszta to detale

zoja80

Witam, ja bardzo zwracam uwagę na temat tego, co znajduje się w moim mieszkaniu. Obecnie jestem przed wyborem kołdry, wiec poszukuję czegoś, co spełni moje oczekiwania. https://selene.pl/jaka-koldre-wybrac-profesjonalne-rady-ekspertow-selene,31,12 Co sądzicie o kołdrze z takim wypełnieniem? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami.

mczay

U mnie w mieszkaniu okazał się hitem prysznic który jest przestronny, duży, niezamykany, zmieści się tam nawet kilka osób! A fajne meble i dodatki do mieszkania tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/ mają w ofercie w dobrej cenie.