Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Gdzie się wybrać w góry?

Zaczęty przez zuziak, Luty 21, 2015, 10:36:29 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gorbatshov

To prawda. W górach tym bardziej trzeba uważać, to fakt.

Wilm

A polecicie jakiś wygodny nocleg w Krakowie?

Zadra

#17
Ostatnio zatrzymaliśmy się w hotelu Ibis budget w centrum Krakowa i szczerze to bylem pod wrażeniem dobrego standardu. Jak na swoją cenę to hotel sprawdza się na medal. Hotel ma naprawdę dobrą lokalizację praktycznie samo centrum Krakowa. Dobrze jest wykupić sobie śniadanie, bo są smaczne. Jest czysto, wygodne łóżka, jest również bardzo blisko do dworca pkp i na starówkę. Ale jeśli jedziesz samochodem to również jest tam opcja zaparkowania auta.

Obsługa jest miła  - ,szybkie zameldowanie, możliwość przechowania bagażu. Ogólnie nowoczesny obiekt.

Rezerwacji możesz dokonać na tej stronie https://www.accorhotels.com/pl/hotel-7165-ibis-budget-krakow-stare-miasto/index.shtml

zoja80

Moim zdaniem warto rozważyć obóz narciarski, zwłaszcza jeśli dziecko lubi chodzić po górach. Obóz narciarski  https://www.kompas.pl/zima/strefa-przygody-w-sercu-gor-stolowych może dostarczyć mu nie tylko niesamowitych przeżyć związanych z zimowymi sportami, ale również przyczynić się do rozwoju różnorodnych umiejętności. Obozy narciarskie oferują dzieciom możliwość nauki jazdy na nartach lub snowboardzie, co może stać się fascynującą przygodą. Zimowe sporty są nie tylko aktywnością fizyczną, ale również rozwijają zręczność, równowagę i koordynację ruchową. Dodatkowo, zdobywanie umiejętności narciarskich może być dla dziecka źródłem satysfakcji i wzmacniać poczucie własnej wartości.

mczay

Jak się wybieracie w góry z dziećmi to warto żeby mieli dobre ubezpieczenie. Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie takie szkolne które działa cały rok i poza szkołą także będzie to dobre rozwiązanie tego problemu.