Dajcie mi namiar na dobrą firmę transportową

Zaczęty przez Maciuszek78, Luty 24, 2022, 01:31:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Dajcie mi namiar na dobrą firmę transportową, która będzie w stanie ogarnąć drobnicę? Zależy mi na sprawnej obsłudze i rozbudowanej flocie pojazdów, bo w grę wchodzi spora ilość transportów do ogarnięcia, tak więc żeby nie było opóźnień ze względu na brak odpowiedniej ilości samochodów. Jak macie jakąś firmę, którą możecie polecić to dawajcie znać.

Depta77

Dobrym wyborem na pewno będzie http://www.daf-trans.pl/. Ponad 30 aut w dyspozycji, sprawnie ogarną transport czy to drobnica czy całopojazdowe. 

inera

Ok dobry namiar na transport, ale jaki konkretnie bo to dość istotne. Czy to na przykład ma być transport lotniczy czy może bardziej morski? Może najpierw doczytaj sobie więcej w tym temacie, jak będziesz więcej wiedzieć to też łatwiej będzie podjąć rozsądną decyzję co do współpracy

zoja80

Jestem ciekawa, co autor miał na myśli pisząc "drobnicę" :) Miałam przyjemność korzystać z usług firmy: https://www.liderpak.pl/transport-mebli/ i wydaje mi się, że będą w stanie wszystko na spokojnie ogarnąć. O flotę pojazdów bym się nie martwił, kwestia tylko odległości i lokalizacji. Na pewno warto zaufać firmie, która działa na rynku od wielu lat.