Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => Gry komputerowe => Wątek zaczęty przez: maikeximu w Maj 16, 2012, 06:09:14 AM

Tytuł: Symfonia Nieba w Happy Harvest
Wiadomość wysłana przez: maikeximu w Maj 16, 2012, 06:09:14 AM
17 Maja rozpoczniemy nową akcję rankingu symfonii nieba w Happy Harvest! Nowe zasady i mechanizmy akcji, nowe zwierzęta i uprawy. Nowe, fascynujące akcje byś poczuł świeżość zabawy! Co więcej, ukończenie misji nagrodzimy Kredytami i dekoracjami dla zwierząt! Czeka też jeszcze więcej unikalnych zwierząt dla Graczy z przywilejami!

W tym nowym rankingu, zapisujemy ilość punktów symfonii zdobytych przez Graczy podczas zbioru roślin i zwierząt, otwierania Skrzyni Gwiazd, wyrobu przedmiotów akcji, itp. Silnik gry automatycznie zanotuje w rankingu zdobyte przez Graczy punkty symfonii. Dwaj pierwsi Gracze w rankingu zdobędą rzadkie zwierzątko na stałe, będą też mogli zmienić jego wygląd wedle własnego upodobania oraz nadać mu unikalną nazwę! Wejdź na farmę i przeżyj to sam!

Nie tylko to, ale i zaprezentujemy przed Wami nowe małe zwierzątka! Śliczny latający królik z balonami, mały słonik lecący w balonie, leniwa pszczoła - śpioch, fruwająca ryba ze śmigłem itp. Słysząc o nich, czy nie chcesz zdobyć ich dla siebie? Możesz też zebrać nowe uprawy: latający mlecz, śnieżycę, torenię.

Podczas trwania akcji, na farmę przybywa Demeter! Gracze mogą zdobyć zniżkę na ulepszenie Czerwonej Ziemi! Wkrótce, wprowadzimy funkcję ulepszenia Czerwonej Ziemi do Czarnoziemu! Happy Harvest, stworzona i wydana przez ELEX, największego twórcę gier społecznościowych w Azji, nieustająco wprowadza w życie nowe pomysły! Zobacz je samemu!

(http://i.pinger.pl/pgr179/36083c2b0029b7554fb31987/pl.png)

Strona gry: http://nk.pl/aplikacje/farm