Specjalna Fragoria 337~ Unikalne prezenty

Zaczęty przez maikeximu, Marzec 28, 2012, 08:15:47 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

maikeximu

21 marca 2012 nowa, oszałamiająca, darmowa gra MMORPG - Fragoria – zadebiutowała na portalu 337. Fragoria bazuje na najnowszym silniku Flash, wszystkie modele, opracowane w technologii 3D, przemieszczają się na przepięknym tle. Aby uczcić debiut Fragorii na portalu 337, dostępne będą na nim bogate prezenty dla wszystkich Graczy.

Wyobraź sobie, że jesteś nieustraszonym bohaterem, który w tym tajemniczym, kolorowym świecie przeżywa różnorodne, niebezpieczne przygody, przeistacza się w potężnego wojownika, i gromi wrogów! A może wolisz polegać na swej mądrości, czuć więź z naturą, wzbudzać szacunek jako wielki czarodziej, powalać wrogów machnięciem dłoni? Ten magiczny ląd wciąż kryje wiele nieodkrytych miejsc, zaś ziemia kryje wiele skarbów. Chcesz wiedzieć, jakie to skarby? Chcesz odkryć wszystkie tajemice? Wkrocz do gry i odkryj je jeden po drugim!

Akcja Otwarcia Serwerów (21.III - 21.IV 2012): Gracz który osiągnie poz. 30 otrzyma 50 Złotych Odznak, Gracz który osiągnie poz. 70 otrzyma 50 Fioletowych Odznak. Odznaki można wymienić na przedmioty takie jak Ekwipunek, Superkamienie, Napoje Doświadczenia itp. Co więcej, trzech pierwszych Graczy którzy osiągną poz. 70 otrzyma Smoczy Kokon. Zdobądź go!Fragoria 337 ukaże się na portalu 337.com, znanym z popularnej gry 《DDTank》. 337.com to portal z grami browserowymi, społecznościowymi oraz w technologii Flash, który zdobył uznanie w Chinach, Brazylii, Niemczech, Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Polsce, Holandii oraz krajach anglojęzycznych. Na dzień dzisiejszy, liczna zarejestrowanych Graczy przekroczyła 100 milionów, zaś liczba dziennych użytkowników osiąga 10 milionów Graczy.

Na co wciąż czekasz? Wejdź do magicznego świata Fragorii i stwórz własny cud!

Strona oficjalna: http://pl.337.com/
Strona Gry: http://pl.337.com/pages/803637/Fragoria_pl