Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

prawnik - kancelaria

Zaczęty przez zoja80, Styczeń 14, 2023, 12:11:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zoja80

Cześć, niestety ale byłam zmuszona skorzystać z usług kancelarii, z uwagi na rozwód. Sprawa była dość problematyczna z uwagi na fakt, że mój mąż od dwóch lat miał kogoś. Trafiłam na Kancelarię https://www.kancelariamlynska.pl/ z Gdańska, dzięki nim udało mi się przetrwać ciężki. Mają też ciekawego bloga na którym można znaleźć dużo ciekawych informacji. Pozdrawiam i życzę dużo siły w nadchodzącym roku.

mczay


zoja80

Korzystając z usług Kancelarii Prawnej w Gdyni https://www.kancelaria-gdynia.eu/emerytury-marynarskie.html, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana profesjonalnie i skutecznie. Radcy prawni z tej kancelarii są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z emeryturami marynarskimi. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii, warto skontaktować się z nimi i zapytać o ofertę.

Garbo

Moim zdaniem najlepiej pobytac znajomych o dobrego prawnika z okolic.

Lady

Zależy z jakiej specjalizacji szukasz prawnika. Ja, jak potrzebowałam pomocy w prawie leśny, to niestety blisko mnie nikogo nie znalazłam. Rzetelna pomoc uzyskałam dopiero w kancelarii pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl. Prowadzi praktykę w Szamotułach, ale przyjmuje klientów z całej Polski. Kancelaria pomaga zarówno jednostkom państwowym, jak i właścicielom prywatnym.

lemur

Mam dobre doświadczenia z kancelarią, która zajmuje się między innymi takimi sprawami jak restrukturyzacja zobowiązań firmowych a jest to Kancelaria Prawna LEXADVISOR https://kancelarialexadvisor.pl

zoja80

Zgodnie z prawem, po alimenty można wystąpić dopiero po rozwodzie https://nowinyzabrzanskie.pl/czy-trzeba-placic-alimenty-przed-rozwodem/ . Alimenty, przed rozwodem można płacić, jednak w sytuacji kiedy, drugi małżonek nie dokłada się do utrzymywania dziecka, czym obciąża finansowo swojego partnera. Przede wszystkim "alimenty", w tym wypadku to nazwa potoczna. Bowiem oficjalnie są to świadczenia na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.