Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jak poprawić wygląd stóp i paznokci

Zaczęty przez Wilm, Marzec 22, 2021, 07:55:32 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wilm

Jak w temacie. Mam problem z sucha skora na pietach oraz  brzydkimi paznokciami. Doradzicie jak poprawić ich wyglad?

Zadra

Ja też tak mam niestety i to całe. Zawsze robię sobie peeling, a później biorę 2 pary skarpet (najlepiej welniane) Kremuje stopy ale taka większą ilość(nie wcieram tego zbyt dokladnie) I zostawiam na noc. Powtarzam przez kilka dni i działa.
https://boskiestopy.pl/brzydkie-paznokcie-u-stop/
Jeśli chodzi o paznokcie to tutaj jest opisana potencjalna przyczyna. Oraz sposoby na poprawę ich wygladu.

barka

Skoro mowa o paznokciach, to trafiłam dzisiaj przypadkiem na ten artykuł: https://easynails.pl/mezczyzna-maluje-paznokcie/ Jestem ciekawa co wy sądzicie na ten temat, że mężczyźni malują sobie paznokcie? Dajcie znać.

mczay


zoja80

Podolog to nie tylko specjalista zajmujący się leczeniem chorób stóp, ale także osoba, która potrafi pomóc w poprawie jakości i estetyce stóp. Ja kiedyś również przechodziłam przez podobne sprawy, gorąco polecam wizyty u https://swiatpodologii.pl/ . Zaproponowane zostały odpowiednie metody korekcji oraz dowiedziałam się kilku cennych wskazówek, jak na co dzień dbać o te sprawy.

inera

Z tego co wiem, wiele osób ma tendencję do zaniedbywania pielęgnacji stóp, dopóki nie napotkają pewnych problemów. Jednak ważne jest, aby traktować zdrowie stóp priorytetowo i podejmować środki zapobiegawcze. Dlatego uważam, że posiadanie wiarygodnego źródła, takiego jak https://sklep.ileopard.pl/ dla produktów do pielęgnacji stóp, jest dobrym pomysłem. Oferują produkty najwyższej klasy i doskonałą obsługę klienta, dzięki czemu jest to godna zaufania opcja dla każdego, kto chce zadbać o swoje stopy.