Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Hity oraz kity w łazienkach

Zaczęty przez Zadra, Wrzesień 18, 2020, 08:15:32 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Jakie są u Was hity oraz kity w łazienkach?

Co Wam się sprawdzilo a czego nie polecacie?

Wilm

Hit: Syfon podumywalkowy z "oszczędnością miejsca". Zbiorniczek jest pod ścianą i nie zajmuje połowy szafki. Można wtedy bez kombinacji i utraty miejsca zrobić szafkę z głębokimi szufladami. Wygodne rozwiązanie, polecam. Kit: przycisk WC w połysku.

Jeśli nie masz miejsca na wannę i prysznic razem, mozesz postawić na coś 2 w 1
https://lazienka-rea.com.pl/parawan-nawannowy-rea-lagos-fix-80-black-1.html

Ciekawą opcja jest zamontowanie takiego parawanu nawannowego. Jest to na pewno bardzo wygodne.

wilhelmdilthey

W łazienkach szczególnie istotne, przynajmniej dla mnie są szczegóły. Takie rzeczy jak kratki wentylacyjne mogą całkowicie zmienić postrzeganie tego pomieszczenia. Przecież kiedy mam brzydką, brudną i okurzoną kratkę to świadczy o nas. Dlatego dobrze jest wybierać produkty wysokiej jakości, możesz przejrzeć te tutaj https://kratki.com/sklep/pl/category/10/kratki i poszukać czegoś w swoim guście. Osobiście wybrałem czarną kratkę z żaluzją, na wypadek przewiewu.

mczay

Co możecie natomiast powiedzieć o wannach narożnych? Myślę, że jest to dobre rozwiązanie dla posiadaczy małych łazienek. Pod adresem: https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/wanna-narozna-funkcjonalne-rozwiazanie-w-twojej-lazience jest artykuł, który może zainspirować posiadaczy małych łazienek do zastanowienia się nad wanną narożną.