Gdzie wychodzicie najczęściej na sushi

Zaczęty przez Maciuszek78, Grudzień 09, 2020, 09:39:14 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Gdzie wychodzicie najczęściej na sushi i czy bardziej podchodzicie do dań wegetariańskich, czy klasycznych, jaka ryba i dodatki najlepiej, żeby zapłacić i wszystko zjeść z talerza? No i gdzie jest naprawdę profesjonalny klimat obsługi, bo nie chcę też czekać godzinami, nie ma czasu za bardzo. Już strasznie siedzieć w domu, nigdy sushi nie jadłem, więc wypadałoby się gdzieś ruszyć.

Depta77


Na Poke Bowlu bywam czasami w Sushi Kushi i bardzo mi smakuje. Jakbym miała komuś polecać na pierwszy raz orientalne jedzenie to właśnie u nich. Przede wszystkim jest bardzo czyściutko, miło, uśmiechnięta obsługa, a na czystość zwracam szczególną uwagę, szczególnie w tych nieprzyjemnych czasach.

zoja80

Najczęściej zamawiamy sushi do domu. Jednak uwielbiam również chodzić do https://www.hashisushi.pl/ w Gdyni. W tej restauracji można poczuć prawdziwy klimat Japonii. Menu jest bardzo zróżnicowane od przystawek, poprzez zupy, sushi, dania dla dzieci po desery. Przepadam wprost za ich sernikiem imbirowym. Jeśli będziecie w okolicy koniecznie spróbujcie.

mczay

Nie znalazłam jeszcze nic fajnego

__
https://rzonca.eu/

Rzońca - Pompy Ciepła, Piece na Gaz, Piece na Pellet, Montaż Klimatyzacji    
ul. Hurtowa 7,
15-399 Białystok    
NIP: 7182139338    
REGON: 200825065    
E-mail: bialystok@rzonca.eu    
Telefon kontaktowy: 857454656

zoja80

Restauracja Hashi sushi to idealne miejsce do zamawiania cateringu sushi na różne okazje. Restauracja oferuje szeroki wybór sushi, w tym tradycyjne rolki, nigiri, sashimi oraz wariacje dla wegetarian i wegan. Sushi z restauracji Hashi to nie tylko wspaniały smak, ale także wysoka jakość składników i profesjonalne podejście do przygotowania jedzenia. Dzięki temu catering sushi z Hashi sushi https://www.hashisushi.pl/catering to pewność, że nasze przyjęcie będzie wyjątkowe i zapadnie w pamięci naszych gości na długo.