Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobra restauracja Szczecin

Zaczęty przez kosek14, Marzec 24, 2021, 09:59:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Jaką restauracje z polską kuchnią w Szczecinie możecie polecić? Zależy mi na jakimś jedzeniu tradycyjnymi, jakieś mięso, ewentualnie jakieś miejsce, gdzie będzie można zjeść dobre tradycyjne pierogi. W sumie jak dla mnie to właśnie pierogi są jednym z lepszych naszych tradycyjnych dań więc jak coś pod tym kątem jeśli chodzi o miejsce możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Maciuszek78

Na Deptaku Bogusława funkcjonuje świetna pierogarnia - http://pierogarnianadeptaku.pl/. Zdecydowanie polecam, świetne miejsce z bardzo dobrymi pierogami, a co ciekawe w ofercie także nietypowe pierogi bezglutenowe. Możliwości sporo, można na spokojnie szukać dla siebie idealnego smaku w zależności od tego jakie kto ma upodobania.

mczay

Czy zdarzyło wam się spędzać walentynki w restauracji? Z tego, co zauważyłem, to jedna z popularniejszych form spędzania tego dnia. Oczywiście, pomysłów jest więcej, możecie znaleźć je w wielu artykułach, chociażby w tym https://naskrajnej.pl/2023/01/30/6-sprawdzonych-sposobow-na-romantyczne-walentynki/ . Jakie są wasze sposoby na walentynki?