Dobra kancelaria prawna od prawa cywilnego z Krakowa

Zaczęty przez kosek14, Listopad 30, 2021, 01:24:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Jeśli jesteście w stanie coś polecić jeśli chodzi o prawników w Krakowie, którzy zajmują się sprawami cywilnymi to dajcie znać co tutaj ewentualnie będzie warto wybrać. Zalezy mi na kimś kto zajmuje się sprawami rozwodowymi i tutaj w grę wchodziły będą takie kwestie jak te związane między innymi z tematyką, która odnosi się również do opieki nad dziećmi. Jeśli coś pod tym katem możecie polecić, podpowiedzieć to dajcie jakiś namiar.

Maciuszek78

Z mojej perspektywy współpraca z kancelarią z Grodzkiej 60 w Krakowie (kancelaria.pl ) ułożyła się pozytywnie. Sprawa rozwodowa z podziałem majątku. Profesjonalne podejście do tematu, ustalenie strategii i na szczęście dla mnie ostatecznie pozytywne rozstrzygnięcie. Tak więc jeśli chodzi o moje doświadczenie to współpraca z tą kancelarią wypadła dla mnie pozytywnie, można liczyć na ich pomoc.

zoja80

Jestem wdzięczny https://www.kancelariamlynska.pl/adwokat-spadek-gdansk/ za profesjonalne wsparcie w mojej sprawie rozwodowej. Ich prawnicy nie tylko świetnie znają się na aspektach prawnych, ale także potrafią słuchać i dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Polecam serdecznie!