Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobra agencja pracy

Zaczęty przez kosek14, Styczeń 04, 2021, 01:22:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Czy współpraca z agencją pracy tymczasowej związana z zatrudnieniem kadry ze Wschodu, Azji się u was sprawdziła? Jak oceniacie w ogóle kontakt z takimi pracownikami, czy mieliście problemy optymalizacyjne, prawne, formalne. Informacje od ludzi doświadczonych mile widziane :)

Maciuszek78

Możesz rozmawiać z nimi przy zatrudnieniu Ukraińców i to przyznam całkiem wykwalifikowanych https://apsprofit.pl/. Widać, że sporo kontaktów mają i doświadczenie. Outsourcing w taki sposób zorganizowany, żeby maksymalnie odciążyć pracodawcę. Radzą sobie z masowym rozliczeniem, nawet tysięcy pracowników.

ciri

Jeśli interesuje was praca Łódź to może zamiast szukać agencji pracy lepiej sprawdzić sobie ogłoszenia w internecie? Zarobki przez agencję niestety nie są zbyt wysokie i zdecydowanie jest lepiej pracować bezpośrednio pod zakładem pracy.

zoja80

Jeśli chodzi o godną polecenia agencję pracy, to według mojej opinie warto zajrzeć na stronę https://grupaprogres.pl/budownictwo-i-nieruchomosci/ . Za ich pośrednictwem znalazłam pracę, która jest idealnie dopasowana do mich kwalifikacji. Uważam, że przez agencję pracy łatwiej jest znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę. A wy co myślicie o zatrudnianiu się przez agencję?

kalifornia

Wydaje mi się, że człowiek najlepsze oferty znajduje się na stronach pracodawców, sama tak trafiłam do https://folimpex.com.pl/ i bardzo sobie chwale, a ciągle widzę, że szukają tutaj osób :)

mczay

Właśnie ja też chciałabym znaleźć dobrą agencję pracy tylko jeszcze przeglądam odpowiednie oferty i może akurat znajdę coś dla siebie

zoja80

Korzystałam z usług tej agencji pośrednictwa pracy https://workafford.pl/ zarówno za granicą, jak i w Polsce, i jestem naprawdę zadowolona. Ich profesjonalne podejście i staranność w doborze ofert pracy sprawiły, że znalazłam pracę dokładnie odpowiadającą moim umiejętnościom i oczekiwaniom. Co więcej, agencja zapewniła mi wsparcie na każdym etapie procesu zatrudnienia, dzięki czemu cała procedura była bezproblemowa.

kaszka

Myślę, że z pomocą agencji pracy KONO uda się znaleźć odpowiednie osoby do pracy, również jeśli chodzi o cudzoziemców. Fachowcy z tej agencji wiedzą nie tylko jak wyszukiwać osoby ale także w jaki sposób je legalnie zatrudniać, jakich formalności trzeba w tym zakresie dopełnić. Kono to także agencja pracy tymczasowej.