Czy udało się wam odzyskać odszkodowanie po zaniżeniu kwoty

Zaczęty przez Maciuszek78, Lipiec 16, 2021, 03:03:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Czy udało się wam odzyskać odszkodowanie po zaniżeniu kwoty i jak w ogóle wyglądają negocjacje z ubezpieczycielami? Czy zawsze koniecznie trzeba brać w takim celu prawnika? Dajcie znać proszę.

Depta77

Ze sprawami, które dotyczą odszkodowań bez pomocy prawnika najczęściej będzie trudno. Z mojej perspektywy mogę polecić ofertę Pana Sangowskiego. Posiada spore doświadczenie w takich sprawach więc można również liczyć na jego pomoc. U mnie sprawa właśnie dzięki niemu okazała się być pozytywnie rozstrzygnięta.

kosek14

W Krakowie sprawami o odszkodowania zajmuje się kancelaria radców prawnych Kozłowski, Pisarkiewicz – Firek na Grodzkiej.. Duże doświadczenie w tej tematyce, jeśli masz problem z uzyskaniem odszkodowania to faktycznie na jej pomoc możesz liczyć. Profesjonalne prowadzenie tego typu spraw, jednocześnie duże doświadczenie, z którego na pewno będzie warto skorzystać.

zoja80

Witam, zalezy mi na skorzystaniu z usług prawnika, który zajmuje się aktami notarialnymi. Czy uważacie, że dobrym pomysłem jest poruszanie tak delikatnych spraw rodzinnych od razu na pierwszej poradzie prawnej? https://mapaporadnictwa.pl/czy-testament-trzeba-sporzadzic-u-notariusza/ Co sądzicie? Zachęcam do dyskusji.

mczay