Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Czy od razu wam sushi smakowało

Zaczęty przez Depta77, Grudzień 18, 2020, 10:50:54 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Czy od razu wam sushi smakowało, czy przez kogoś nauczyliście się jeść i czy kontynuujecie gdzieś tradycję kuchni orientalnej w Łodzi?

kosek14

Kuchnia azjatycka to dobre uzupełnienie, chociażby przed dietą oczyszczającą, paleo. Dobrze organizm reaguje na surową rybę, na naturalne, maksymalnie świeże składniki. Po sushi od nich https://www.sushikushi.com/lodz-teofilow nigdy nie miałam problemów żołądkowych, a różnie u mnie z tym bywało. Po drugie mocno zróżnicowane menu i to warto podkreślić. Nie każda restauracja sushi dba o różnorodność, żeby klient ciągle czegoś nowego spróbował.

zoja80

Kiedyś sushi nie było moim ulubionym daniem, jednak wszystko zmieniło się, gdy postanowiłam spróbować przygotować je w domu. Okazało się, że samodzielne przygotowanie tego dania przyniosło nie tylko radość z gotowania, ale również zupełnie nowe spojrzenie na smak sushi. Teraz sushi stało się jednym z moich ulubionych dań, a przy okazji przygotowywania go w domu odkryłam radość dzielenia się tym doświadczeniem z bliskimi. Ten artykuł https://sushifoodfactor.pl/jak-prawidlowo-zawinac-sushi-z-mata/ był dla mnie bardzo pomocny.